Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - wiolka42 - 09-06-2015

DD będę usilnie Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - b-b - 09-07-2015

Prosto a pięknie! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - DecouDream - 09-27-2015

I znów wiem, że sens tworzenia jest wtedy, gdy robimy to w zgodzie z sobą, bez pośpiechu i z wewnętrznym przekonaniem, że tak ma właśnie być.
Sierpień szybko minął i zaczęła mnie cisnąć presja czasu. Nie wiedziałam co zrobić i dla kogo. Skoro już pasowałoby zacząć konkursową pracę, wybrałam jakaś "męską" serwetkę i "zrobiłam" dół oraz wnętrze. Powiem Wam tak, nie czułam przyjemności i radości tworzenia. Czułam, że to wszystko jest takie "fabrykowe" i techniczne. Na szczęście wieczorem mnie olśniło. Zaczęłam myśleć sercem. Na drugi dzień poszłam do decousklepu i zaraz zaczęłam pracę. Cały czas myślałam o moim Marcinku, jak się ucieszy, gdy otrzyma nosidło na ulubiony trunek, zwłaszcza, że cieszymy się jak dzieci, że będziemy mieć swój własny ogród z tarasem. Wtedy z łatwością wybrałam serwetkę i pomysł na resztę.
Boki to serwetka wtopiona w tło:

[Obrazek: i_73_serwetka_wiatrak_6067906260.jpg]

Front i wnętrze to farba akrylowa w dwóch kolorach (błękit i turkus) oraz bejca. Wszystko wylakierowane Fluggerem 20.
Myślałam, że na tym się prace zakończą. Potem pomyślałam o otwieraczu, weszłam na allegro i czekały na mnie aż 3 stare otwieracze prawie za darmo (otwieracze - aukcja allegro) Już myślałam, że nie zdążą dojść, ale udało się. Dzień przed terminem oddania zdjęć otrzymałam otwieracz, dobrałam jeszcze wieszak w środku i sznurek na rączce.

Dziękuję za każdy głos i miłe słowa, które pojawiły się w konkursowym wątku :*

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - abask - 09-27-2015

Świetny pomysł i miodzio wykonanie. Super pomysł z dołączonym otwieraczem Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - DecouDream - 09-27-2015

Cudnie dziękuję :* :* :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - Virgo_777 - 09-27-2015

DeDuś, pomysła miałaś..! Piękny motyw - męski i jednocześnie subtelny. Otwieracz w komplecie... Super prezent. Wykonanie to oczywistość.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - cavi - 09-28-2015

Uwielbiam taki malarski decou, zwłaszcza tak pięknie wykonany. No i ten otwieracz, cudo Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - Merilon - 09-28-2015

DeDe co tu dużo pisać, ta praca skradła mój głos Smile wykonanie i forma są genialne, to bez dwóch zdań. Ale przedmiot sam w sobie jest bardzo bardzo męski i każdy facet chyba chciał by taki mieć Smile o takim nosidełku i ja myślałam już od dawna, ale ty dodałaś jeszcze pomysł z wieszaczkiem i starym otwieraczem który jest absolutnie genialny i bardzo bardzo przypadł mi do gustu! no słodzę strasznie, ale ta praca naprawdę mi się bardzo spodobała Smile pozwól że odgapię ten pomysł Shy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - Merilon - 09-28-2015

A ja spotkałam a i owszem Smile np tu: nosidełko


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Konkursowe nosidło na ulubiony trunek Męża-s.204 - Merilon - 09-28-2015

oli TongueTongueTongue