Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - abask - 09-04-2015

Śliczna jest i powtórzę za Wiolką:
Dlaczego mi nie wychodzą transfery?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - martag90 - 09-04-2015

DecouDream napisał(a):wierzch flugger 20, reszta błysk 70 Smile
sprytna inwersja Smile i tak, jesteś jedną z mistrzyń transferu na tym forum - pewnie mogłabyś przez sen zrobić i nic nie wykulać... piękna klasyczna szkatułka!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - DecouDream - 09-04-2015

abask napisał(a):Śliczna jest i powtórzę za Wiolką:
Dlaczego mi nie wychodzą transfery?
A ja powtórzę za DeDe:
próbuj, próbuj i próbuj, szybko Ci zacznie wychodzić. Mur beton.

Martuś, dziękuję Ci Smile Przesadzasz Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - martag90 - 09-04-2015

nie byłabym tego taka pewna... Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - wiolka42 - 09-04-2015

DD kiedyś robiłam . Pierwszy wyszedł perfekto . Niedawno chciałam zrobić chyba na zakładce i się rozdupczył Sad.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - cavi - 09-04-2015

No cóż... po prostu jedna z tych prac, które zapadają w pamięć i dusza piszczy po cichutku i z zazdrością "może kiedyś...". Cudna klasyka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - FutrzaQ - 09-04-2015

Ślepy jestem, gdzieś Twój wątek pominąłem Big Grin ten biały kuferek kilka stron wstecz boski, czysty bardzo fajny, ten bejcowy z 202 też Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - DecouDream - 09-05-2015

Kochani, dzięki Wam wielkie. Ogromnie mi miło, że Wam się podoba Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - Virgo_777 - 09-06-2015

DeDuś, Twoja klasyka to klasyka ! Piękne jak zwykle!

(09-04-2015, 10:38 AM)wiolka42 napisał(a): Transfery to mistrzostwo. Dlaczego mi nie udają się ??? Buuuuuuuuuuu.
Bo... nie byłaś na Warsztatach..? Wink Teraz pozostają Ci indywidualne lekcje u Grażki, albo Reni, ewentualnie trening samodzielny Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - DecouDream - 09-06-2015

Dziękuję tym bardziej, że to była taka szybka praca. Klasyki się sprawdzają, gdy czas goni. Bejca+klejenie serwetki po całości żelazkiem=ratunek Wink

Wiola nie ustawaj w próbach. Próbuj gdzieś na boku, na brudno - niekoniecznie na prawie gotowej pracy. Porażka mniej boli Smile