Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - Ginger - 07-22-2015

Skrzynka na wino dla podróżnika skradłą moje serce już dawno a i dziś podziwiałam skzrynię ślubną.Piękne prace.

Przegapiłąm 200-teczkę...Gratulacje.Zdrówka!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - DecouDream - 07-22-2015

Dzięki Madziu, i ja zdrówka życzę przy okazji Cheers


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - b-b - 07-26-2015

Podziwiałam skrzyneczkę. Reliefy cudnie wyszły. Mi jakoś nie chcą Smile
Młodzi pewnie byli prezentem zachwyceni Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - DecouDream - 07-26-2015

Bardzo dziękuję Smile Tak, podobała im się. Zbierała koperty, a teraz zbiera ich pamiątki Smile
Co do reliefów, to dobrze przyklej szablon, gęstą pastę nałóż choćby zużytą kartą, a po wyschnięciu przeszlifuj papierem ściernym, w końcu wyjdzie :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - b-b - 07-27-2015

Trzymam za słowo Wink :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - DecouDream - 09-03-2015

Lekko przecieram łokciem kurz w moim wątku. Zamieszczam "szybką" szkatułkę wykonaną na zamówienie jako prezent ślubny. Nie mam ostatnio za dużo czasu, ale że miała być nieskomplikowana, to się w końcu zgodziłam.

Bejca, transfery, na górze serwetka na żelazko i patyna w dwóch kolorach na brzegach, 2 fluggery.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - DecouDream - 09-03-2015

hehe nie widać, bo wierzch flugger 20, reszta błysk 70 Smile No ale tafla jest Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - wiolka42 - 09-04-2015

Super praca . Transfery to mistrzostwo. Dlaczego mi nie udają się ??? Buuuuuuuuuuu.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - Merilon - 09-04-2015

Deduś !! już się zaczynałam o Ciebie martwić Wink
jak to zwykle w Twoim wydaniu bywa...CUDNA ! Smile ooo i tyle w temacie Smile wiem jak to jest z tym brakiem czasu, bo sama ostatnio go nie mam, a ciągle coś muszę zrobić, a to skrzynkę weselną, a to chustecznik a to zakładkę...a i w między czasie pracę konkursową, a czasu jak na lekarstwo :O


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybko, szybko, ślub już w sobotę! - str.202 - DecouDream - 09-04-2015

Reniu Heart
Wiola, próbuj, próbuj i próbuj, szybko zobaczysz o co chodzi Smile
Merilku, kochana jesteś Hug Ja być może dziś zacznę pracę na konkurs Rolleyes
Grażynko, że dudo? Big Grin Kurczę, dzięki Smile