Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - abask - 07-10-2015

Przecudna Wink)) Takie prace kocham. Czyściutkie i subtelne Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - wiolka42 - 07-10-2015

Reńka to wszystko zobaczy Smile. Ja dopiero po uwadze zauważyłam . Może faktycznie byłoby ładniej gdyby zwisały na boki Wink. DD myślisz że weźmie z zaskoczenia???? Dziś doszły zamówione drewienka - zakładki i serducha - więc kto wie czy się nie czai za rogiem Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - Virgo_777 - 07-10-2015

Ładny kuferek. A nie za mały na koperty? Niektóre kartki są spore Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - apawlaczka - 07-11-2015

piękna praca, nic mi nie przeszkadza, że coś tam na boki nie opada :-) widziałam na fejsie i niezmiennie podziwiam za piękne wykonanie i takie czyściutkie, bo wiem że z bielą pracuje się ciężko, szczególnie przy lakierowaniu/woskowaniu i estetycznym wykończeniu transferu. Marzenko - cudo!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - malgana - 07-13-2015

Nawet jak bym chciała się czegoś czepnąć, to nie ma czego: pełny perfekcjonizm, wykonanie idealne Smile Zakochałam się w tych reliefach, ja wciąż ćwiczę i muszę niszczyć bo ciągle wychodzą mi nie takie jak bym chciała. Ale ćwiczę. I podziwiam wykonanie pracy w bieli, też coś tam robiłam i wiem jak trudno utrzymać czystość - każdy pyłek leci do białego z odległości kilometra a potem trudno usunąć. Zazdroszczę Młodym takiej szkatuły - oby była zapełniona po dekielek i służyła długie lata Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - Virgo_777 - 07-13-2015

O, Atanerka wygenerowała okazję... Wink
DeDuś, gratulacje ! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - DecouDream - 07-13-2015

Dziewczyny Kochane, dziś wróciliśmy po weselnym weekendzie. Było super, wszystko się udało. Skrzynka na prośbę Panny Młodej była zobaczona jeszcze przed sobotą Smile Bardzo się podobała Cyklop Wszystkie koperty się zmieściły, nie była taka mała.
Dziękuję za każde odwiedziny i każdy komentarz :*
A teraz czas na imprezkę.
200 stron, nie wierzę Punk

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcTHC9dsxUIhfgRPxgROU36...Exu68Hx3si]

[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcSJH5IpJOOJB-lEUL1C7o5...Zeo8UaZWXQ]

[Obrazek: b477ce391022759af30ce2d6f8582e6a.jpg]


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - martag90 - 07-14-2015

Wskoczyłam w miskę z żelkami, ale zostawię kilka białych dla Mer, żeby nie było, że sama zjadłam Big Grin gratulacje DD 200! A mój komentarz z soboty co do kuferka się nie załączył z uwagi na hardcorowe warunki jego pisania... pozwolę sobie napisać raz jeszcze, powtarzając za dziewczynami, że wykonanie perfekcyjne - wiadomo jak to bywa z bielą, paprochami i zażółceniami. A tu wszystko czyste i pięknie skomponowane. Jak zwykle z resztą Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - DecouDream - 07-14-2015

Martuś, częstuj się czym możesz, zawsze mogę dorzucić do czy owo Rolleyes
Dziękuję Ci Hug


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - Merilon - 07-14-2015

Gratulacje Deduś z okazji 200 Cheers

[Obrazek: 200.png]