Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - Virgo_777 - 07-05-2015

Świetnie ją "wykombinowałaś"!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - DecouDream - 07-05-2015

Jeju jeju, ależ mi miło. Dziękuję Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - cavi - 07-07-2015

Cudne pudełko, wszystko pięknie skomponowane, ale w największy zachwyt mnie wprawia to drewno na bokach, cudownie je zakolorowałaś.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - DecouDream - 07-07-2015

Chciałam u nieco charakteru dodać Smile Dziękuję Cavi Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - martag90 - 07-07-2015

Jak zwykle wszystko wypieszczone, z dbałością o szczegóły - no widać, że DeDowe! i ta perfekcyjnie złamana róża - super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - DecouDream - 07-08-2015

No nie Dziewczyny, kochane jesteście... Dziękuję Wam Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - DecouDream - 07-10-2015

A więc niemalże nadszedł dzień ślubu jedynej siostry mojego Mężu Smile Dzisiaj wieczorem pakujemy manatki i jedziemy w świętokrzyskie. Oli i Damianowi zrobiłam ten oto kuferek na koperty (z życzeniami Big Grin) i inne ślubne pamiątki. Już nie wiem kto wyszedł z tym pomysłem. W każdym razie nie jest niespodzianką dla Młodych, że się pojawi, ale nie wiedzą jak będzie wyglądał. Motywem kolorystycznym wesela jest czerwień, stąd ten kolor na szkatułce.

Biała farba, reliefy szablonowe z pasty strukturalnej + znany i lubiany motyw serwetkowy. Reliefy delikatnie przetarłam bordową patyną i ścierałam terpentyną. Całość wylakierowana fluggerem 20.

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - wiolka42 - 07-10-2015

Ja nie przepadam za czerwonym , więc wolałabym żeby te kwiaty były w różach Wink. Wiem że wymyślam Smile. Praca bez zarzutu . Świetny relief wykonałaś . Echhhhhhhhh dlaczego mi się nie chce Sad. Nakupiłam nowych szablonów i dupencja .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - Merilon - 07-10-2015

Powiem tak "ulala" Wink Subtelny i delikatny. Piękną pamiątkę będzie miała Młoda Para Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Ślubny kuferek - str.198 - DecouDream - 07-10-2015

Wiola, nie oczekuj jej, niech Cię wena weźmie znienacka Smile
Mer, niech tam skarby swe trzymają Smile
Ren, teraz i ja to widzę. Nauka na przyszłość Idea
Dzięki Dziewczyny :*