Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - DecouDream - 06-28-2015

Super Smile Trzymam kciuki i czekam na podzielenie się zdjęciem Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - martag90 - 06-29-2015

przepiękna Smile jak zwykle. Wszystko dograne i wyważone. A z technicznych pytań to zastanawiam się iloma warstwami lakieru zabezpieczasz bejcowane drewno?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - DecouDream - 06-29-2015

Dzięki Martuś Smile
Zamiary, by liczyć warstwy miałam nie raz, ale ani razu jeszcze dokładnie ich nie policzyłam Rolleyes Jeśli między warstwami szlifuję powierzchnię lakierem, to na oko z 6 razy. Na górę kładę zwykle dużo więcej lakieru. Głównie ze względu na to, że domalowuję tło, najczęściej gąbeczką, a to dodaje nierówności, które trzeba zniwelować.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - Merilon - 06-29-2015

Ja też używam tych bejc, bardzo je lubię Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - martag90 - 06-30-2015

No właśnie przy lakierowaniu motywu są różne szkoły. W tej materii są również giganci, niektórych można spotkać na tym forum Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - DecouDream - 06-30-2015

Nie wszystkie macałam Big Grin ale dla mnie Virgo jest guru.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - Virgo_777 - 06-30-2015

Ja tylko ćela... Na forum jest kilka "lakierowaczek".
A bejcowane drewno lakieruję różnie. Lubię drewno i często zostawiam wyczuwalną jego naturalną fakturę. Czasem jednak lakieruję na gładko, ale to naprawdę bardzo rzadko.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - DecouDream - 07-03-2015

Już kiedyś robiłam pudełka na wino dla mężczyzn, ale teraz miało być nie tak mroczne jak tamte (ciemna bejca+transfery+szablonowe metaliczne wzory). Pozostałam przy motywie morskim, zwłaszcza, że ów pan, który ma otrzymać prezent z wkładką Naughty , lubi nie tylko wkładki, ale i podróże, a teraz, z tego co wiem, przebywa w słonecznej Italii.

Dół i wnętrze to mój ostatnio ulubiony wosk barwiący, przeciągnięcia suchym pędzlem z akrylem, minimum patyny czarnej i brązowej, minimum kropek, a góra to serwetka, którą już nie raz używałam + transfery.

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - Merilon - 07-03-2015

Ale czaderskie Smile wydaje mi się że motyw map to jeden z nielicznych męskich motywów w decou Smile bardzo mi się podoba oczywiście, Dedusiowe na 100% Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka na wino dla podróżnika - str.196 - abask - 07-03-2015

Świetna praca Wink)) Wszystko mi się w niej podoba a szczególnie ta "łamana" gwiazda Wink