Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - b-b - 06-26-2015

To się pani nauczycielka ucieszyła na taki prezencik Smile
Zachwycam się tak i dziewczyny...i kolor jest cudny!
A napisu czepiać się nie będę Wink
Czym pocieniowałaś brzeg serwetki? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - Merilon - 06-26-2015

DeDuś no boska jest ta szkatułka.... przepiękna, cała moja Smile i jaki śliczny uchwycik Smile nigdzie nie widziałam takich malutkich.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - DecouDream - 06-26-2015

Cavi, Malolku, b-b, Mer, dziękuję Wam Heart

b-b napisał(a):Czym pocieniowałaś brzeg serwetki? Smile
Wokół dodawałam więcej mięty i szarego, a na koniec ciemny brąz - zwykłe farby akrylowe i gąbeczka.

Merilon napisał(a):i jaki śliczny uchwycik Smile nigdzie nie widziałam takich malutkich.
Jest z Retro Kraft Shopu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - abask - 06-26-2015

No cóż powiedzieć?
Mnie się podoba przede wszystkim, kolorystycznie Wink)
A reszta to już wiadomo Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - wiolka42 - 06-26-2015

A ja nie wiem czy dla mnie ten dół nie jest za ciemny do góry. Pewnie się czepiam i tak musi być Smile. Wieczko super .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - Merilon - 06-26-2015

Wydaje mi się że dół wcale nie jest taki ciemny, to po prostu takie "mroczne" zdjęcia są Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - DecouDream - 06-26-2015

Dziękuję za odwiedziny :*
Siostra wybrała taki kolor bejcy, a mi też pasował :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - arttmake - 06-28-2015

Zakochałam się Big Grin Cudeńko. Po prostu oczu oderwać nie mogę tak mi się podoba. Zadam pytanie odnośnie bejcy jaki to kolor chętnie bym taki kolorek nabyła.Bejc nie używam za bardzo jakoś mi nie po drodze a tutaj taki cudo ,że tez mam ochotęSmile spróbować właśnie cosik takiegoSmile Poproszę zatem jeśli można o nazwę firmy kolor.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - DecouDream - 06-28-2015

Arttmake, bardzo mi miło Happy Dziękuję Smile
Są różne rodzaje bejc, ja kupuję te płynne w Leroy Merlin:

[Obrazek: dragon-bejca-do-drewna-rustykalna-42181664.jpg]

Kosztują ok. 11zł

Nazwa tej, którą użyłam w ostatniej szkatułce: Bejca rustykalna, brązowa


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże dla Flory - str.194 - arttmake - 06-28-2015

Super bardzo dziękuję za odpowiedźBig Grin Nie pozostaje mi nic innego jak juto wybrać się po bejcę i zabrać się za pudełko na na skarby dla mojej siostruni Big Grin