Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - martag90 - 06-24-2015

Sukcesu Minecrafta nie bardzo mogę pojąć, ale ubaw miałam przedni słuchając komentarzy pochłoniętych grą 19-latków... cóż. A personalizowane upominki to jest to! U Ciebie transfery jak zwykle idealne. Ja, kurde, zawsze coś ukulam i muszę poprawiać. Nie zawsze dobrze to wtedy wygląda...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - DecouDream - 06-24-2015

oli napisał(a):Minecraft to dla mnie czarna magia - mam córy, więc nie znam.
Jajo fajowe, jak pani Jasia wrzuci w bukszpanik na Wielkanoc, to ozdoba gotowa :-)
No właśnie, pisanka jak nic Whistling

Cavi, musiałabym zobaczyć jak Ty transferujesz, wtedy bym bardziej szczegółowa była, ale tak na oko mogę doradzić, by nie używać zbyt dużo lakieru, papier z motywem "posmarować" lakierem w róże strony, dobrze docisnąć (ja dociskam powoli ale mocno kciukiem) i lepiej dłużej poczekać z rozpoczęciem rolowania niż za krótko.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - cavi - 06-25-2015

(06-24-2015, 10:56 PM)DecouDream napisał(a): Cavi, musiałabym zobaczyć jak Ty transferujesz, wtedy bym (...)

Hmmm....? Big Grin
Ja dociskam małym drewnianym wałkiem kuchennym Wink I nie narzekam, niekiedy mi coś się spsoci, ale generalnie to te transfery raczej mi idą Wink

A małe tworki fajne, ja w przeciwieństwie do Was sama miałam fazę na minecrafta ze 3-4 lata temu. Bo ja w ogóle uwielbiam gry, zresztą nie tylko komputerowe. Tak, że tym bardziej creeperowa zakładka mi leży Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - abask - 06-25-2015

Drobiazgi najtrudniej się robi bo problemem są motywy .

Pani Jasia zapłacze, oj, zapłacze .

Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - Merilon - 06-25-2015

Na Minecrafcie się nie znam, ale zakładeczka bardzo mi przypadła do gustu Smile podoba mi się kolor tła, ludzik fajowy no i ten surowy sznureczek super pasuje do tej zakładeczki i te drewniane koraliki Smile A zawieszka przeurocza, będzie wspaniała pamiątka dla pani Jasi Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - DecouDream - 06-25-2015

Cavi, zapamiętam, żeś "growa" dziewczyna. I ja swego czasu zatracałam się w grach niekomputerowych: czarne historie, fasolki, inwigilacja, sabotażysta...

Malolku i Haniu, bardzo mi miło, że podobają się Wam te malizny, a i że dedykacja też Smile

Mer, dziękuję Ci Kisss
A ten koralik jeden brązowy, to od Ciebie! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - Merilon - 06-25-2015

(06-25-2015, 04:32 PM)DecouDream napisał(a): Mer, dziękuję Ci Kisss
A ten koralik jeden brązowy, to od Ciebie! Big Grin
też mi się tak zdawało Smile Wink te koraliki drewniane super właśnie pasują do jutowego sznureczka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - DecouDream - 06-25-2015

Jak go przyłożyłam, to mi "kliknęło", więc został Lol


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - Merilon - 06-25-2015

Happy
....tak sobie teraz przypomniałam, że mojemu mężu się podobają świnki z tego minecrafta, może mu coś z nimi zrobię Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - DecouDream - 06-25-2015

Świnek nie znam. Zaświnkuj co Naughty