Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - cavi - 06-23-2015

Dzięki Smile Już rozumiem i kiedyś wypróbuję, jak zaopatrzę się w barwiący wosk.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - martag90 - 06-23-2015

Mnie tam kolory pasują Wink tonacja pastelowa jest, inna serwetka z tej serii z innymi aniołkami ma niebieskie wstawki (no nie turkusowe, ale) i też się dobrze prezentuje. W ogóle całość piękna i wygłaskana a cytat prześwietny! muszę kiedyś wykorzystać Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - DecouDream - 06-23-2015

Dzięki Martuś, miło mi barsss Smile
A cytat już dostępny w "Obrazkach do wydrukowania"


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - DecouDream - 06-24-2015

Malolku, cieszę się, że Ci to spasowało Smile
Oli, do usług Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - abask - 06-24-2015

Oj, piękna skrzyneczka. Cudnie pokropkowana Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - DecouDream - 06-24-2015

Dzięki Haniu :*

A dziś pokażę Wam dwie mniejsze rzeczy robione na szybko.
Zakładka dla ucznia z prywatnych korepetycji. W sumie zamówił ją sobie u mnie, ale w życiu bym pieniędzy od niego za to nie wzięła. Dostał więc tę zakładkę w nagrodę za pracę w mijającym roku szkolnym. Kto wtajemniczony w minecrafta, to wie, że ta zielona postać to Creeper. Ja już wiem Naughty Gdy ją dostał, cieszył się bardziej niż gdy zamawiał i z utęsknieniem czekał na nią Smile

A to drugie maleństwo ma 6 cm i zrobiłam je wczoraj późnym wieczorem, rano tylko dołożyłam pasmanterię i telefonem pstryknęłam zdjęcie. Dyrekcja z Sekretariatem wpadła na pomysł, by stworzyć zbiór pamiątek dla Pani Jasi, przecudnej kobiety, która odchodzi na emeryturę. Dzisiaj trzeba było przynieść coś od siebie: wierszyk, kartkę, zdjęcie. Zrobiłam tę oto zawieszkę, która w sumie teraz wygląda mi jak pisanka Big Grin

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - wiolka42 - 06-24-2015

Fajne maleństwa Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - b-b - 06-24-2015

Jestem pewna, ze Pani Jasia będzie się tak samo cieszyła ze swojego prezentu jak Twój uczeń ze swojegoSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - Virgo_777 - 06-24-2015

Mój Młody też miał intensywną fazę na ten świat z kostek Smile
Zobaczcie, takie niby drobiazgi, a ile radości...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Małe formy i/bo mało czasu :) - str.191 - DecouDream - 06-24-2015

Dziękuję Dziewczyny Smile

Nie znam drugiej takiej kobiety, jak Pani Jasia. Naprawdę mi jej będzie brakować. Kopalnia mądrości życiowej, wiedzy i życzliwości, a jak trzeba było to i klęła jak szewc na to i owo, co się w oświacie działo. Pierwsza do wyjazdów związkowych, by domagać się naszych praw. I dzieci ją uwielbiają, i my, trochę starsi.

Grażynko, ja o minecrafcie dopiero niedawno się dowiedziałam. Dareczek mi nawet pokazywał jak się wkopuje Big Grin Ale Ty to już pewnie nieźle obcykana w temacie jesteś Naughty