Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - cavi - 06-22-2015

Ja zwykle cudowne, chyba nie dane mi napisać u DD nic innego Wink Bardzo mi się podoba podcieniowana góra (mimo, że raczej z aniołkami niekoniecznie się lubimy), wspaniały cytat, ale boczki to dopiero mniam... Obawiam się, że się troszkę zainspiruję, bo właśnie robię jedno pudełko i cieniowany szablon to jest to czego mi brakowało Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - Virgo_777 - 06-22-2015

No i ja aniołki nie tak znowu koniecznie, ale jak mus i jak "zrobione" po DeDuś-kowemu... to czemu nie. Jak dla mnie troszku za intensywny turkus na dole pudełka. Całkiem możliwe, że na żywca inaczej nieco wygląda. Generalnie... jak to było..? a, "jestem na tak" Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - wiolka42 - 06-22-2015

RE-WE-LA-CJA. DD też chcę być Twoją przyjaciółko-sąsiadką Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - DecouDream - 06-22-2015

Merilku, zawsze chciałam zrobić coś z tego typu serwetkami, a nie miałam nigdy możliwości. Tutaj idealnie pasowała do mojego prezentu Smile

Cavi, ja się nie obawiam, inspiruj się ile wlezie Big Grin

Virguś, to prawda, w realu mniej świeci Smile

Wioooolu, kochanaś Heart

Dziękuję Wam Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - b-b - 06-23-2015

cudeńko znowu stworzyłaś...a te boczki, te kolorki pod szablonem miodzio. To sprawka właśnie tego wosku?
Aż wstyd powiedzieć...ale ja jeszcze strasznie mało wiem a jeszcze mniej umiem Sad


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - DecouDream - 06-23-2015

Dziękuję b-b Smile Tak, masz rację, wosk jest tłem dla szablonowego wzoru. Wewnątrz też jest, ale mniej.
I ja mnóstwa rzeczy nie wiem Smile To forum jest kopalnią wiedzy. Łopata w dłoń i kop, i szukaj, i pytaj Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - cavi - 06-23-2015

Przyszłam sobie jeszcze popatrzeć na aniołki i nasunęło mi się pytanie - całość lakierowałaś? Tzn. również to, co woskowane?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - DecouDream - 06-23-2015

Grażynko, na zdjęciach trochę świeci po oczach, ale na żywo dobrze się wszystko komponowało, a turkus łączył się z różem i ożywiał przygaszone aniołki Wink
Cavi, ja lakieruję wosk flugerem jeśli mam na nim akryl czy to w postaci kropek, czy też wzorów z szablonu.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - cavi - 06-23-2015

No tak, bo to barwiący wosk, ja barwiącym nie robiłam nigdy, tylko bejca + bezbarwny, a wtedy ew. szablon szedł pod wosk... A przy barwiącym to faktycznie trzeba to jakoś zabezpieczyć. Nie złazi ten lakier później? Tak się zastanawiam jeszcze nad opcją bezbarwny wosk na wierzchu, dlaczego zdecydowałaś się na lakier, a nie bezbarwny wosk jako zabezpieczenie? Wiem, maruda jestem drążąca, ale ciekawi to mnie Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka z aniołami - str.189 - DecouDream - 06-23-2015

cavi napisał(a):No tak, bo to barwiący wosk, ja barwiącym nie robiłam nigdy, tylko bejca + bezbarwny, a wtedy ew. szablon szedł pod wosk... A przy barwiącym to faktycznie trzeba to jakoś zabezpieczyć. Nie złazi ten lakier później? Tak się zastanawiam jeszcze nad opcją bezbarwny wosk na wierzchu, dlaczego zdecydowałaś się na lakier, a nie bezbarwny wosk jako zabezpieczenie? Wiem, maruda jestem drążąca, ale ciekawi to mnie Wink

Nie ma żadnych problemów przy nakładaniu lakieru, trzyma się dobrze i nigdy z niczego nie odpadł. A dlaczego nie daję bezbarwnego? Bo go nie mam Big Grin
(Cavi, pytaj zawsze ile dusza zapragnie Smile)

Oli, zaraz umieszczę cytat w stosownym wątku Kisss