Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - b-b - 06-19-2015

Śliczny, delikatny, uroczy!
Mi się lawenda wciąż podoba....może dlatego, że jeszcze nic z nią nie mam? Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - DecouDream - 06-19-2015

Mer, a kusi mnie ogromnie. Na razie nie mam jak, kiedyś na pewno.

Merysiu, też tak mówiła Smile Dziękuję Ci!

Malolku, szałwię?? A niech będzie Big Grin

b-b, witaj Kochana :* Dziękuję za odwiedziny i komentarz Happy

Natabusku, ależ mi miło. Rozpływam się...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - cavi - 06-19-2015

Śliczny wieszak, jak i poprzedni, powinien wisieć w szafie bez drzwi Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - DecouDream - 06-20-2015

Cavi, dziękuję Happy
A zapomniałam dodać, że te źdźbła przy napisie są namalowane. Tak mi pasowało, motyw z ryżowego mi tu nie chciał pasować.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - b-b - 06-20-2015

(06-20-2015, 08:21 AM)DecouDream napisał(a): ...
A zapomniałam dodać, że te źdźbła przy napisie są namalowane. Tak mi pasowało, motyw z ryżowego mi tu nie chciał pasować.
Tak mi się wydawało Smile
Pozazdrościć talentu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - DecouDream - 06-20-2015

b-b Hug
Słonko, czysty transfer na lakier.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - martag90 - 06-21-2015

Lawendę, w Twoim wydaniu, przyjmę w każdej postaci. Zakładka, nic nowego, dopracowana w każdym szczególe. W Misiu można się zakochać. A tam w Misiu, w całym pudełeczku - oszczędne w kolorach a takie ujmujące... NNC!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - DecouDream - 06-22-2015

Muszko, pewnie że z szałwią Wink
Martuś, lejesz miód na moje serce... Dzięki Ci Kisss


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - DecouDream - 06-22-2015

Szkatułka dla mojej Przyjaciółko-Sąsiadki. Poznałyśmy się w pracy, a potem zamieszkała dwa piętra nade mną Smile Nie szkatułka, ale Klaudia Wink

Ze szkatułką było tak, że myślałam, że kupiłam pudełko o rozmiarach serwetki, a okazało się ciut za duże, więc musiałam domalować jej tło wokół. Dół i środek to wosk barwiący, szablonowe wzorki, kropeczki i transfer ukochanego cytatu. Uwielbiam go i niewykluczone, że kiedyś sama dla siebie coś z nim sobie zrobię Tongue
Całość wylakierowana matowym flugerem.

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - Merilon - 06-22-2015

Za motywem na wieczku nie przepadam, ale za to zakochałam się w dole i środku Smile bardzo fajnie wygląda ten wosk barwiący, kolor i fakturka boskie są i bardzo fajnie wyglądają w połączeniu z turkusem Smile cytat fajowski Cool