Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - DecouDream - 06-16-2015

Takie komplementy od wielbicielki misiów, Mer :*
b-b, dziękuję, jestem pewna, że i teraz byś mogła. Odwagi Smile
Madziu, Starszaku Wink Nie dziwota, że błękit lubisz, codziennie w lustrze dwa błękity widzisz Smile Dzięki!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - DecouDream - 06-17-2015

E tam, od razu upierniczyła... Rolleyes
Dzięki Oli Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - DecouDream - 06-18-2015

Znów lawendowy wieszak robiony na podobną nutę. Chętnie zrobiłabym jakiś inny, ale albo mam takie zamówienie, albo osoba, której chcę go sprezentować mówi, że taki właśnie by chciała. Tak było tym razem. Moja siostra Ania wciąż wzdychała do tych lawendowych. Pamiętam, jak pomyślałam rok temu, by jej taki dać na urodziny, ale było już za późno. W tym roku zdążyłam Smile Cieszę się zwłaszcza, że to jej okrągły jubileusz.
I jako że mieszka na stałe w Madrycie i głównie odwiedzają ją Hiszpanie, w takim języku zrobiłam napis: Dla mojej super siostry.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - abask - 06-18-2015

Lawenda zawsze na topie Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - wiolka42 - 06-18-2015

DD ja poproszę wieszaczek z różami Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - Virgo_777 - 06-18-2015

Smile no tak... jak zawsze... Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - DecouDream - 06-19-2015

Haniu, Grażynko i Virguśku, dzięki!
Lawenda nie jedno serce skradła.

Grażynko, dobrze jej powiedziałaś!

(06-18-2015, 09:06 PM)wiolka42 napisał(a): DD ja poproszę wieszaczek z różami Smile.
Chętnie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - Virgo_777 - 06-19-2015

Albo w motylki. W motylki !


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - DecouDream - 06-19-2015

Reniu, kochanaś :*
Malolku, tak mi przykro. Oczami wyobraźni zobacz proszę wiolowe róże lub virgusiowe motylki, co? Lżej Ci będzie Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszak - zgadnijcie jaki - str.186 - Merilon - 06-19-2015

Kolejny przepiękny wieszaczek Smile pięknie wychodzą Ci te malowania, powinnaś kiedyś spróbować coś na płótnie stworzyć Smile masz talent Smile hermosamente Wink