Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - Merilon - 02-28-2014

moja kochana lawenda Heart.... no po prostu poezja na moje oczy ;-) biel i lawenda to jest idealne połączenie ! poproszę taki zestawik z imieniem Magdalena !!!! Big GrinWink Pięknie zrobione i tak starannie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - Shanna - 02-28-2014

Lawenda- super. No i kolorystyka czadowa. Mocny fiolet i jasna zielen bardzo ladnie pasuja.
Komplet bardzo ladny.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - Vika - 02-28-2014

Rzeczywiście trochę ten fiolet przejaskrawiony, niczym neon świeci, ale całość ładnie skomponowana.
Ja jestem na tak Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - DecouDream - 02-28-2014

Maglio, cieszę się, że zauroczyła Cię pszczółczyna, mam nadzieję, że nie jedna Wink
Merilko, szalejesz za lawendą jak moja siostra Ania, on też ją uwielbia. Już przerabiam imię Big Grin Zabieraj wszystko Smile
Dorotce i Grażynce się kolorystyka podoba, choć innym świeci po oczach i nie wiem dlaczego, powtarzam: Nic tam nie mieszałam, ani jednego kliknięcia Rolleyes No i na moim komputerze wygląda normalnie, żadnych neonów.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - wiolka42 - 02-28-2014

Popisuję sie pod dziewczynami . Dodam tylko że Twoje prace są takie spokojnie - niewinne Smile. To mi się w nich podoba .


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - DecouDream - 02-28-2014

Mroczności w nich nie ma, fakt Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - abask - 02-28-2014

O, ja też uwielbiam lawendę. Na obrazkach, w szafie i w doniczkach Wink
Twoje prace są bardzo dobre i ładne Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - DecouDream - 02-28-2014

Haniu, bardzo dziękuję. Doceniam Wasze zdanie :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - Shanna - 03-01-2014

(02-28-2014, 04:17 PM)DecouDream napisał(a): Dorotce i Grażynce się kolorystyka podoba, choć innym świeci po oczach i nie wiem dlaczego, powtarzam: Nic tam nie mieszałam, ani jednego kliknięcia Rolleyes No i na moim komputerze wygląda normalnie, żadnych neonów.

Mnie sie w ogole takie mocne, wyrazne kolory podobaja. U mnie nic neonowego jak pisala vika nie ma i nie widac. A ja juz taki typ jestem ze lubie zdecydowane kolory.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - DecouDream - 03-01-2014

Już kiedyś próbowałam ikon, ale na deseczkach ze sklepu, niby wszystko ok, ale jednak to nie to. Teraz postanowiłam na starej desce.
Sporo szlifowania, ciemna bejca, po naklejeniu papieru różności nakładałam, patyny w płynie i w paście, akryle i oczywiście złocenia. Ikona była zrobiona na zamówienie, więc musiały być te ramy, które trochę widać. Gdyby nie było tego wymogu, usunęłabym całe tło, by prześwitywało stare drewno. Miałam trochę kłopotu z zabezpieczeniem, nawet dziś napisałam o tym trochę w dziale o lakierach, ale wszystko skończyło się dobrze. Podsumowując, na całą pracę nałożyłam matowy lakier rozpuszczalnikowy w sprayu, a następnie gęstszy matowy lakier rozpuszczalnikowy (do metalu - innego w Leroy nie mieli) - kilka warstw.