Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakotwiczona zakładka - str.181 - DecouDream - 06-11-2015

Wiolu, ale fajnie, cieszę się bars!
Reniu... Kochanaś Kisss
Muszko, koronka w całości namalowana Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Zakotwiczona zakładka - str.181 - DecouDream - 06-12-2015

W końcu wykorzystałam metalowe wytłaczanki, które dostałam od Reni Heart
Trochę je tutaj sponiewierałam akrylami, patynami i inkami, ale wyglądają tak:

           

I jeszcze zbliżenie na bok:

   

Pudełeczko dostanie synek mojej przyjaciółki, który miesiąca jeszcze nie ma Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - malgana - 06-12-2015

Zakładka - nauczyciel będzie piał z zachwytu, jak my Big Grin
Szkatułka słodka, mama maluszka się ucieszy Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - cavi - 06-12-2015

Cudowna skrzynka, przepiękny ten szary miś na błekitach, no po prostu ach...
DD, jak dajesz inki na metal, to tak żywcem, czy rozwodnione, czy najpierw akryl, a potem inki? Bo mnie inka na metalu nie chciała się utrzymać, jak kiedyś próbowałam.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - DecouDream - 06-12-2015

Malganko, kochana jesteś, dziękuję Smile

Grażynko, od szczoteczki do zębów wolę trochę większy pędzel, który stwardniał, gdy niezbyt dokładnie zmyłam z niego lakier Big Grin Się przydaje teraz do robót specjalnych Naughty
Ćwicz na boku, chlap kartki i kartony, na pewno Ci wyjdą takie, jakie chcesz Smile

Cavi, tak jak Ty, najpierw czernią wszystko pokryłam, by zaraz zetrzeć. Jeśli inka trafiła na "goły" metal, to umiejscawiała się w zagłębieniach. Gdy potem szalałam z akrylami (najczęściej używałam nie gąbeczki, ale "żywego" palca), miały się już do czego przyczepić.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - abask - 06-12-2015

Ja to się w tym misiu zakochałam na zabój Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - Virgo_777 - 06-12-2015

Oj !!! Miś cudnie ma wokół siebie, oj cudnie. Ale to DeDusiowe pudełko, to jakie ma być...?




RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - wiolka42 - 06-12-2015

Jejuś ale słodka . Kocham taką grafikę i ten błękit i wytłaczanki . MEGA CZAD Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - DecouDream - 06-13-2015

Łaskawe jesteście dla mnie. Niezmiernie dziękuję Heart
Reniu, na wikol kleiłam. Dobrze trzyma.
Jeszcze raz dziękuję Ci za sreberka. Są świetne :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wytłaczanki w kolorze blue - str.184 - abask - 06-13-2015

Gdzie jest mój miś?
Sad