Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Wieszaki pachnące lawendą - str.178 - DecouDream - 06-08-2015

Dziękuję Wam bardzo :*

A dzisiaj pokażę szkatułkę, która miała być głównie w dwóch kolorach: pudrowy róż i zieleń. Osobiście nie umieszczałabym koronki u dołu, ale Zamawiająca bardzo nalegała, a nawet była podekscytowana faktem, iż może zdecydować, że ta koronka tam będzie Smile Nie mogłam odmówić Wink
Zieleń to bejca, a koronka poprzecierana farba akrylowa.

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - abask - 06-08-2015

Najpierw to zabieram tę z maczkami Wink)
Mnie się podobają Twoje koronki to bym też pewnie nalegała aby tam były Wink)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - Zuza - 06-08-2015

abask napisał(a):Mnie się podobają Twoje koronki to bym też pewnie nalegała aby tam były Wink)

Też bym nalegała Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - cavi - 06-08-2015

Cudna herbaciarka, dołączam do fanek wersji z koronką Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - Merilon - 06-08-2015

Piękna szkatułka Smile z koronką czy bez podoba mi się bardzo Smile nie znam dokładnie tej serwetki, ale wydaje mi się że ją delikatnie podmalowałaś ? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - Virgo_777 - 06-08-2015

Jak to Ty pisujesz..? "klyent nasz pannn..." Wink
Reszta również jak zwykle.... Big Grin No i te Twoje środeczki... ech...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - DecouDream - 06-08-2015

Haniu, Zuziu, miło mi! Dziękuję Smile

(06-08-2015, 12:54 PM)Ataner napisał(a): Mam jakieś zwidy, że już to pudełko widziałamBig Grin Zmęczenie chyba daje w kość i oczy oszukująBig Grin
Nie masz zwidów Reniu Big Grin Tę serwetkę wykorzystałam całkiem niedawno róże w wiaderku z domalowanym tłem TU
A koronkę (trochę inną) też robiłam ostatnio, tylko że na lawendowejSmile

Dziękuję Smile

(06-08-2015, 03:21 PM)Merilon napisał(a): Piękna szkatułka. Z koronką czy bez podoba mi się bardzo. Nie znam dokładnie tej serwetki, ale wydaje mi się że ją delikatnie podmalowałaś ? Smile
Merilku, całą malowałam akrylem przy pomocy szablonu, a potem przetarłam papierem ściernym. Cieszę się, że się podoba!

(06-08-2015, 06:26 PM)Virgo_777 napisał(a): Jak to Ty pisujesz..? "klyent nasz pannn..." Wink
Reszta również jak zwykle.... Big Grin No i te Twoje środeczki... ech...
haha tak mówiłam, a dzisiaj się dowiedziałam, że Zamawiającej tak się spodobała, że dla siebie ją zostawiła, a a prezent zamówi inną.
Dziękuję Hug


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - malgana - 06-08-2015

Koronka musowa Smile A motyw też pamiętam z poprzedniej szkatuły: i tam i tu pięknie się prezentuje Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - wiolka42 - 06-08-2015

Jestem bardzo na TAK .


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Różane szczęście - str.180 - DecouDream - 06-08-2015

Dzięki Dziewczynki!