Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-13-2015

Grażynko, padłam jak to przeczytałam i zaraz pobiegłam do wątku konkursowego Big Grin To prawda! Big Grin
Ale wydaje mi się, że można to rozszyfrować tylko wtedy, gdy chce się zapisać zdjęcie na dysk. Jeśli tak, to pół biedy Wink Trzeba brać to po uwagę następnym razem Rolleyes

Haniu, dziękuję Smile Chciałam by było oryginalnie, ale jednocześnie, by efekt nie odbiegał bardzo ode mnie. Wiele przyjemności miałam przy pracy nad nią.

Mer, Hug Baaardzo Ci dziękuję! Cieszę się szalenie, bo i ja oddałam głos na Twoją Happy

Virguś, zgadzam się i dziękuję Smile Być może wieszak zawiśnie w naszym domu. Podoba nam się styl nowoczesny z elementami w stylu vintage i rustykalnym. Mężu bardzo by chciał, ja nie podejmuję jeszcze decyzji, muszę poczekać na więcej szczegółów - wyobraźnia to trochę tu za mało. Chodzi przecież o nasz wymarzony dom.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - Merilon - 05-13-2015

(05-13-2015, 03:28 PM)DecouDream napisał(a): Mer, Hug Baaardzo Ci dziękuję! Cieszę się szalenie, bo i ja oddałam głos na Twoją Happy

Cheers

DeDe nic się nie martw, jeśli deseczka jednak wam się nie skomponuje to na bank znajdzie się ktoś chętny kto ją przygarnie Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - martag90 - 05-14-2015

Twoja praca zrobiła mi psikusa, bo nie podejrzewałam Cię o nią (czy też ją o Ciebie?) Wink no mniejsza. Deska złachana cudnie a najpiękniejsze jest w niej to, że to porządny kawał dechy, jak ze statku właśnie, nie jakieś sklejeczki d*peczki a te przetarcia świetnie podkreślają jej "dechowatość" i jej naturalne słoje. Udana praca, jak złoto Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - Zuza - 05-14-2015

Złachane to nie dla mnie... Sad

Ale pomysł baaardzo mi się podoba! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-14-2015

Martuś, dziękuję za piękny komentarz. Bardzo!
Grażynko! Kurczę pieczone! Ale czad! Big Grin Choć powiem Ci, że nic mi takiego na moim laptopie się nie wyświetla ani po kliknięciu, ani po najechaniu.
Ale dobrze, że powiedziałaś, już tak zdjęć nie będę podpisywać Lol
Zuzulku, tym bardziej doceniam :* Dzięki!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-16-2015

Mają coś czego nie można kupić - czas Wink
Dzięki Nat :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - Ginger - 05-17-2015

Mnie się praca bardzo podoba a sentencja na niej powinna przyświecać każdemu z nas tak samo jak Carpe Diem Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-17-2015

Dzięki Madziu, przyznam, że długo myślałam nad hasłem. Cieszę się, że i Ty się z nim utożsamiasz Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-17-2015

Skaczę z radości Hug


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-18-2015

Jezu, już się boję spojrzeć co Big Grin
Nie, nic nie zmieniałam.

Byłam, sprawdziłam i nic mi się nie wyświetla. W sumie to wcześniej też nie (jedynie przy próbie zapisania zdjęcia). Może jest to zależne od przeglądarki (używam Google Chrome na Win8)?