Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - DecouDream - 05-09-2015

W tym się chyba wszystkie zgodzimy Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - cavi - 05-10-2015

Prześliczne to lawendowe pudełko, zwłaszcza koronki Smile Tylko ten kolor ze środka mi nie leży, ale to pewnie przez zdjęciowe przekłamania.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - DecouDream - 05-12-2015

Moja konkursowa deska Smile
Malola powiedziała, że woda wyrzuciła ją na brzeg. Na pewno tak było! Naughty

Stara decha potraktowana sporą ilością papieru ściernego, akrylami w różnych pastelowych kolorach, bitumem, pastami, główny serwetkowy motyw mapy, transfer na lakier, lakier matowy i wkręcone haczyki Smile

Poharatana podróżniczka Wink

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - cavi - 05-12-2015

Również nie zgadłam Twojej pracy, mimo, że zwykle Twoje prace są bardzo rozpoznawalne Wink A tu udało Ci się nas wyprowadzić na manowce Big Grin
Ale niezależnie od tego, ciekawie Ci wyszedł ten bardzo zmęczony życiem wieszak Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-12-2015

(05-12-2015, 09:32 PM)Ataner napisał(a): Nie zgadłam, że to Twoja pracaBig Grin
Świetnie poradziłaś sobie z postarzaniem starej dechy. Praktyczna bardzo ładna rzeczSmile Zawiśnie w nowym domu?
Nie robiłam z takim przeznaczeniem, ale Mężu memu tak się spodobała, że póki co nie na sprzedaż. Więc Reniu, masz rację Smile
Dziękuję! Smile

Cavi, jeśli praca jest ciekawa to dobrze, więc chyba to komplement, więc podziękuję Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - cavi - 05-13-2015

Jak najbardziej miał to być komplement, jednak mniej prac jest takich, które określiłabym tym słowem, sporo jest ładnych, ślicznych, pięknych... Ciekawa, znaczy ma klimat.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - DecouDream - 05-13-2015

Kamień z serca Smile Dziękuję bardzo!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - abask - 05-13-2015

Też nie zgadłam, że to Twoje Wink))

Bardzo ciekawy, oryginalny pomysł Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - Merilon - 05-13-2015

Piękny wieszak na klucze Smile no co wy dziewczyny, ja od razu wiedziałam że to praca naszej DeDe Smile żadnych napisów co Grażynka nie widziałam <oO> ale spojrzałam i od razu wiedziałam kto jest autorem Naughty natomiast nie umiałam kompletnie ostawić pracy nr 1 i 3, wiedziałam że jedna to cavi druga to marta ale nie miałam pojęcia która jest której Wink wracając do deseczki... bardzo mi się podoba kolorystyka, motywy mapowe i całokształt, od razu oddałam głos na tą właśnie pracę Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara deska podróżnika - str.173 - Virgo_777 - 05-13-2015

Ja lubię odrapane, złachane, sterane i zmęczone, byle bez przesady. Tu akurat mocno zmeczona, ale w klimacie, bo ze starą mapą. Bardzo ładny wieszaczek. Jednak takie prace to już muszą dobrze się wkomponować w otoczenie. DeDuś brawo Smile