Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - Shanna - 02-25-2014

Wieszaczki slodkie. Baloniki idealnie pasuja.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - Ginger - 02-26-2014

Cudowne.W takim przypadku mi szkoda,ze moje córki już nie przebierają się za księżniczki i ich balowe suknie nie mogą wisieć na takich słodkich wieszaczkach.Z lubością wspominam te czasy kiesy w domu było na różowo czy tez pastelowo, zielono,niebiesko.Różowy polubiłam dopiero gdy urodziła mi się pierwsza córeczka.Do pewnego momentu ciągle wszystko wokół niej było różowe.Ma blond włosy( nie po mnie a po mojej rodzinie),więc to jej kolor.Kolejna zaś była w zieleniach, Ubierała np. strój księżniczki łabędzi z Barbie(róż błękit,fiolet )po czym zielony kask militarny swojego brata i brała giwerę( jak Abask na fotce )i mówiła,że zielony to jest kolor życia Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - Merilon - 02-27-2014

Świecznik jest prześliczny Smile Taki wiosenny Smile a wieszaczki... no cóż... są przeurocze !! a te pszczółki i ich buźki no po prostu obłędne !! ^^


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - gofira - 02-27-2014

wieszaki super, strasznie fajowe takie dzieciowe


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - DecouDream - 02-27-2014

Dziewczyny, wielkie dzięki za każdy komentarz.
Madziu, uśmiałam się czytając o "kolorze życia" Twojej córci Big Grin

Pozostając w temacie wieszaków, przedstawiam lawendowy wieszak potarty farbą z wycieniowanymi aplikacjami. W komplecie ze szkatułką.

                   

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - Virgo_777 - 02-27-2014

oczywiście fiolet nad fiolety. Podoba mi się połączenie koloru fioletowego z zielonym (choć na moim monitorze zieleń troszkę za żywa jest). Bardzo fajny komplecik. I te przecierki-przecieranki...


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - Erato - 02-27-2014

"Potarty farbą" Big Grin No pięknie potarłaś, lawendy akurat, nie za dużo, przecierek też, cieniowania takie zgrubne, pasujące do stylu. Bardzo mi sie to podoba, tylko chyba lakierowalas na błysk, tu bardziej by mi pasił lakier matowy.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - DecouDream - 02-27-2014

No właśnie nie zmieniałam nic komputerowo, jedynie przycięcia niepotrzebnego tła i rozmiar. Takie soczyste zdjęcia Mężu mi robi, po czym oddaje mi kartę i ją wkładam do swojego komputera. A zdjęć nawet na zewnątrz nie wykonuje, tylko w salonie przy dziennym świetle.
Pewnie macie racje z tą satyną, ale już po ptakach. Natalka porwała wszystko Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - jomajka12 - 02-27-2014

Śliczne wieszaczki, słodka szkatułka. Resztę już napisano.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - wieszaki s.15 i wieszak ze szkatułką s.17 - Maglia - 02-28-2014

Śliczne wieszaczki i szkatułka. Proste decu, ale sztuką jest właśnie żeby to wyglądało efektownie i to Ci się udało znakomicie. Niby proste, a takie ciekawe Smile Pszczółka wymiata Big Grin