Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-07-2015

Tę szkatułkę zrobiłam na zamówienie. Miała być z motywem lawendy i jakimś uniwersalnym hasłem, gdyż jeszcze nie wiadomo było komu będzie sprezentowana Smile
Wierzch najprostszy z najprostszych z klejeniem na żelazko, na nim leży flugger70. Reszta została najpierw zabejcowana na fiolet, którego ostrość ugasiłam białą (pachnącą) pastą woskową. Dolny wzorek zrobiłam już ze zwykłego akrylu i koronkowego szablonu (po wyschnięciu lekko go jeszcze przetarłam papierem ściernym).

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - Merilon - 05-07-2015

oh, poczułam tu lawendę ! jaka ładna serwetka Wink przypomina mi moją herbaciarkę Wink piękna piękna, super wygląda ta koroneczka w środku Smile <3


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - abask - 05-07-2015

Serwetka super Wink Robota jak zwykle na tip top Wink ale napis wewnątrz bije wszystko na głowę Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - martag90 - 05-07-2015

Bardzo ładnie Smile środeczek jak zwykle pierwsza klasa Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - Zuza - 05-07-2015

Ta koronka jest bossska!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - Virgo_777 - 05-07-2015

O jej... DeDuś, toż to moje kolorki! Wiesz co, a napiszę tak jak pomyślałam za pierwszym razem: "a ta znowu wariuje z oryginałami" - tak było właśnie w mojej głowie...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - malgana - 05-07-2015

Lawendowo, to nie po mojemu, lawenda to tylko w ogrodzie, ale szkatułka ciekawa i te koroneczki super, nie wspominając złotej myśli Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - DecouDream - 05-08-2015

Jej, jak się cieszę za tak miłe przyjęcie lawendowej pracy! Bardzo mi miło!
Reniu, aż sobie podskoczę z radości, że Ci się przetarcia z koronką w środku podobają Happy
Mer, u Ciebie pierwszy raz ją widziałam i wtedy skradła moje serce :*
Haniu, długo wybierałam napis, by był uniwersalny. Fajnie, że się podoba Smile
Martuś, nie dałoby mi gdybym nie ruszyła środka Big Grin
Zuza, dzięki! Też ją lubię Smile
Virguś kochana Heart
Malganko, tym bardziej dziękuję!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - DecouDream - 05-08-2015

Grażynko, na żywo trochę inaczej widać kolory i ten fiolet nie jest taki ostry, poza tym gaszony został białą pastą.
Może Mężu robiąc zdjęcia złapał gorsze światło, bo jasno wtedy nie było, więc używał lampy. Ostatnio mnie nie ma przy robieniu zdjęć, więc nie mam co potem narzekać Smile
Mam tu jeszcze takie zdjęcie, ale i ono nie oddaje do końca realnych kolorów. Można zerknąć

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: O, lawenda - str.172 - DecouDream - 05-08-2015

Mmm jaki pyszny komentarz! Kisss