Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - Merilon - 05-04-2015

Oj przepiękna ta szkatułka Smile te róże są cudowne, a spęki na nich wyszły ci przepiękne Smile mam nadzieję że mi kiedyś też takie wyjdą Wink na razie próbowałam na surowej tekturce i nawet mi wyszły, ale na pracy mam jeszcze cykora Wink powiedz, czym wypełniałaś spękania ? i czym potem zabezpieczyłaś ? w sensie jakim lakierem? wracając do szkatułki to piękna kolorystyka, jak zobaczyłam zdjęcia (bo najpierw oglądałam a dopiero potem przeczytałam post) to przykuł moją uwagę dół i się zastanawiałam czym uzyskałaś taki efekt, bo bejcą był by troszkę inny efekt Smile ja się na woskach nie znam, ale zapamiętam to co Oli mądra głowa prawi Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-04-2015

Meriluś, dziękuję Smile Spękania najpierw wypełniłam miedzianą sypką porporiną, potem złotą, ale efekt mnie nie satysfakcjonował, to przetarłam jeszcze płynnym bitumem. Wierzch wyczyściłam terpentyną i polakierowałam jachtowym v33.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - Merilon - 05-04-2015

Muszę sobie sprawić tą terpentynę i na ten jachtowy już od dłuższego czasu też mam chrapkę Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - Virgo_777 - 05-04-2015

No właśnie, to woskowanie. Woskowałam swój chustecznik (ten ascetyczny, z napisami tylko) i podobał mi się i kolor, i efekt. Niestety moje obawy zwyciężyły i pojechałam po wosku lakierem. Nie tak bardzo dawno to było i na razie nic się nie dzieje, ale wiem, że zmiany (cokolwiek to znaczy) nawet po dopiero dwóch latach wyłażą i to baardzo intensywnie. Spróbuję woskowania po lakierze.
Merilon, ale jachtowiec 3V3 jest dość ciemny... A terpentyna balsamiczna to dobry wynalazek.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-04-2015

U mnie jachtowy nie przeszkadzał, a nawet pomógł.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - apawlaczka - 05-04-2015

widziałam na fb, piękna praca Marzenko, jak zwykle z resztą. Lubię takie klimaty i do tego spękania pasujące do stylu całości :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-06-2015

Aniu, bardzo Ci dziękuję Smile
Natabusku, to tym bardziej się cieszę i doceniam :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - FutrzaQ - 05-07-2015

Bardzo ładne i tę spękania też fajne duże takie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - cavi - 05-07-2015

Cudna szkatułka, bardzo podoba mi się kolorystyka.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-07-2015

Futrzaku i Cavi, dzięki wielkie :-)
Cieszę się, że te spękania tak Wam się podobają, bo nie robię ich za często :-)