Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-03-2015

Kochane moje, wierzch i napis jachtowym poleciałam. Połysk ma, tylko Mężu pod takim jakimś kątem robił, że go nie widać Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - abask - 05-03-2015

Prześliczne spęki ( zawsze ich Wam zazdroszczę i będę się powtarzać do znudzenia)
Ja mam kiepskawy wzrok to nie widzę, że coś tam ciągnie w górę Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-03-2015

Grażynko i Haniu, dziękuję! Bardzo Smile Też się cieszę, że spękania wyszły Smile
Haniu, jeśli spróbowałabyś kraków stamperii, na pewno byłabyś zadowolona.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - Ginger - 05-03-2015

No ja ci powiem,że ja bym takie pudełeczko chętnie zabrała.Cudne jest i ma różyczki.Ja woki jak na razie to do protekcji farb kredowych używam( Ty wiesz jakie ja gabaryty przynoszę do domu by na nich decoupage poczynić Wink co wymaga sporo wosku) i ciekawa jestem tych które ty używasz bo wydaje mi się,że woski to fajna sprawa.Normalnie zachwycam się.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-03-2015

Madziu, ogromnie się cieszę, że Ci to pudełko przypadło do gustu.
Za te meble, które przygarniasz, a i które same też garną się do Ciebie, podziwiam Cię. Wyobrażam sobie jakie tony wosku wcierasz. Ręce pewnie bolą. Bezbarwnego jeszcze nie używałam. Teraz kocham się w takim:

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - Virgo_777 - 05-03-2015

Mam taki bezbarwny, ale ciągle nie przemawia do mnie traktowanie drewna tylko woskiem :/


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-04-2015

Virguś, zawsze możesz polakierować wosk. Zrobiłam tak przy rustykalnej tacy, by m.in. zabezpieczyć naklejone kwiaty i kropki z akrylu.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - gofira - 05-04-2015

o kurczaki! ale fajowe - znam ten wzór i czasme stosuję ( choc jako transfer)
najbardziej to zazdraszczam spęków - ehhh cudne


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - Zuza - 05-04-2015

Ja to jak Hanka - spęków zawsze zazdroszczę Undecided

A wosk mnie też kusi, ale się boję...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Spękane róże - str.169 - DecouDream - 05-04-2015

Dzięki Dziewczyny. Wszystkie poranne przemyślenia warte zapamiętania, a nawet wykorzystania w projektach Rolleyes
W ostatniej pracy użyłam wosku ze względu właśnie na efekt jaki ukazuje się po jego łączeniu z drewnem. Bajcą bym takiego nie uzyskała. Lakier (flugger 20) nie miał problemu z przyczepieniem się do wypolerowanego wosku. Mam się teraz bać, że obrazi się na czasie i zacznie zmieniać wygląd?
Jak już wspomniałam, lakierowałam też wosk na wiejskiej tacy. Tam głównie dlatego, by zabezpieczyć akrylowe kropki i parę naklejonych serwetkowych kwiatków. Czy zatem lepszym pomysłem byłoby zabezpieczyć je bezbarwnym woskiem? A można woskować serwetkowy wzór?

Gofirko, Zuzulku, dziękuję Wam Smile Spęki to nie moja zasługa, a jedynie medium Smile