Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - martag90 - 04-15-2015

[/quote]
Boimy się, ale w prywatnych wątkach można Naughty
No i biegamy szybciej od Deduśki![/quote]
DecouDream napisał(a):hehe, biegam szybko, ale krótko
Ha ha... doskonałe! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - FutrzaQ - 04-15-2015

Proste, ładne i lekkie te zestawy, super Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-15-2015

Vikuś Heart
Martuń Naughty
Dzięki Futrzaku. Fajnie, że Ci się podobają Smile
Oli, Mark to dopiero wymiata gitarą... Moją ukochaną piosenką jest "Romeo&Juliet" Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-15-2015

A ja mam R&J jako dzwonek Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-15-2015

Natabusku, ależ się cieszę, żeś i Ty na tego taka :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - malgana - 04-15-2015

(04-15-2015, 08:26 AM)DecouDream napisał(a): Deep Purple to ukochany zespół mojego Mężu. On to taki ukryty Steve Morse Big Grin

DD - mój pierwszy śp też ich uwielbiał, zebrał prawie lub całą dyskografię i zaraził mnie i dzieciaki miłością do nich Smile A wiesz co? Oni na jednym z koncertów zabawiali się różnymi aranżacjami znanych melodii i m.in. zagrali Kremlowskie Kuranty. Mogłabyś podpytać męża, gdzie to można znaleźć? A może ma ten kawałek, lub wie na której płycie, lub na jakim koncercie to grali? Spytaj, ładnie proszę Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-16-2015

Malganko, pytałam Mężu i niestety takiej informacji nie zna. Mówi, że oni często pozwalają sobie na różne aranżacje na swoich koncertach. Nawet Mazurka Dąbrowskiego zagrali kiedyś. Też poloneza i walca Chopina Smile Tak sobie myślę, że może i usłyszał coś Kremlowskich Kurantów tylko nawet nie wiedział, że to oni Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - malgana - 04-16-2015

rotfl ale nieporozumienie rotfl
Deduśku, chodziło mi o melodię kremlowskich kurantów, nawet nie wiedziałam, że jest taki zespół - dopiero przed chwilą zobaczyłam w necie, gdy chcialam Ci przesłać linka do melodii - niestety, nie znalazłam Sad Chopina w ich wykonaniu też słyszałam - oni są niesamowici Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - martag90 - 04-29-2015

sto lat Marzenko! wszystkiego co dobre i piękne Smile
[Obrazek: chabrowe_bukiety_1.JPG]


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - Vika - 04-29-2015

Najlepsze życzenia De-De Smile
I dwustu lat!