Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - abask - 04-14-2015

Niezmennie kocham się w lawendzie i to, co zrobiłaś, bardzo mi sie podoba.
czyściutko, delikatnie z wielkim smaczkiem Wink ( Że o lawendowym zapachu nie wspomnę Smile)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-14-2015

Oli i Malganko, jak Wy cudnie dyskutujecie Wink
Uśmiałam się z rana Big Grin
Reniu, niechże Ci służy lawendowy długie lata Smile
Virguś, też już coś mi się takiego o uszy obiło... Dziękuję!
Grażynko, oooo <3 Cieszy mję to!

martag90 napisał(a):(...)

a jeszcze pytanko odnośnie matu właśnie - od początku używałaś lakieru matowego czy pod koniec jedynie?

W tych pracach to jechałam z matem (a tak naprawdę na opakowaniu to półmat) od początku.
Dziękuję Ci Martuś barsssss Happy

Haniu, samej mi aż zapachniało lawendą. Dziękuję Ci i ściskam Cię ciepło :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - Merilon - 04-14-2015

Doskonale pamiętam te zestawiki wakacyjne Smile nie dziwię się że zechciały więcej elementów, i coś czuję że na tym się jeszcze nie skończy Wink piękne oba zestawy, oczywiście ja dla siebie wybrała bym lawendowy, ale to wiadomo Big Grin uwielbiam takie nieprzeładowane "surowe" decou Smile Piękne Smile
p.s. DeDe ten Flugger nie żółknie ? gdzie go kupujesz ?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-14-2015

No mam nadzieję, że nie zżółknie, odrobinkę może, ale żeby nie przesadził. Fluggery kupiłam przed świętami jakoś w ich firmowym sklepie na Zakopiańskiej.
Dzięki Merilku :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - Zuza - 04-14-2015

Ech... Takie minimalistyczne i takie piękne....


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - malgana - 04-15-2015

Mery, wiemy, ale co to ma za znaczenie? Ja tam lubię jednych i drugich, ale i tak największy sentyment mam do Deep Purple Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-15-2015

Deep Purple to ukochany zespół mojego Mężu. On to taki ukryty Steve Morse Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - martag90 - 04-15-2015

Uhuhu... nie boicie się tak off topować? Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - DecouDream - 04-15-2015

hehe, biegam szybko, ale krótko Big Grin
Co tam, sama się podłączam. Uwielbiam Dire Straits Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Lawenda i oliwka C.D. - str.161 - Vika - 04-15-2015

No ten oliwkowy bardzo zacny jest, bardzo Smile