Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - Ginger - 04-03-2015

Piękna i taka Twoja Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - Shanna - 04-03-2015

Pudrowy roz dziwnie mi sie kojarzy, ale przyznaje ze w polaczeniu z blekitem sprawdza sie znakomicie.
Bardzo ladny motyw. Super tekst.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - DecouDream - 04-03-2015

Madziu, bardzo mi miło!
Shannko, cieszę się, że róż w takim wydaniu Ci się spodobał Smile

A może i w takim teraz też? Wink

Kolejna szkatułka. Dość podobna do poprzedniej, jednak różni się pod wieloma względami. Przy tej nie używałam bejcy, lecz wosku. Róże są, lecz inne. Do tła używałam różnych patyn. I generalnie chciałam jej dać vintage'owego wyglądu. Mężu woli wosk i mat, więc wiele rzeczy w naszym domu będzie w podobnym stylu pewnie. Już nie mogę się doczekać, gdy zacznę robić coś dla siebie.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wiaderku - str.159 - martag90 - 04-03-2015

Tamta była ładna, ale ta bije (jak dla mnie) poprzednią na łeb! Cudowny dobór kolorów i wykończenie, super klimat - lubię takie pomroczno vintage'owe a jednocześnie przejrzyste Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wiaderku - str.159 - DecouDream - 04-03-2015

Ale się cieszę! Dziękuję!

A serwetka wyglądała tak:
[Obrazek: serwetka-retro-nr-001-paczka-20-szt.jpg]


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wiaderku - str.159 - Virgo_777 - 04-03-2015

Szkatułka oczywiście, że piękna. Ale wiesz co, bardziej czekam na Twoje dodatki w środku, ciekawam zawsze co tym razem..? Bo zewnętrze to jak zwykle...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wiaderku - str.159 - DecouDream - 04-03-2015

Virguś, a byłam o krok od tego, by tym razem nic do środka nie dawać Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wiaderku - str.159 - wiolka42 - 04-03-2015

DD zrób kiedy taką jasną pastelową z tym motywem Smile. Jestem bardzo ciekawa efektu. Woskowanie chyba jest modne , bo i Pawlaczka mówiła że często woskuje swoje prace. Ja nie mam wosku , a zresztą mało decu robię.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wiaderku - str.159 - malgana - 04-03-2015

Poprzednia szkatuła bardzo mi się podobała, ale ta jest jeszcze piękniejsza - mężu ma rację i świetny gust Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wiaderku - str.159 - Virgo_777 - 04-03-2015

(04-03-2015, 07:51 PM)DecouDream napisał(a): Virguś, a byłam o krok od tego, by tym razem nic do środka nie dawać Big Grin

No patrz, też byś zaskoczyła Wink Smile