Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum - niezapominajkowy świecznik s.13 - Ginger - 02-24-2014

Świecznik porwany a to szkoda bo ja bym chętnie zabrała. Mnie też się z wiosenną lekkością kojarzy. Reszta to tak jak dziewczyny już orzekły . Mogę tylko dodać, ze Cudowny.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - niezapominajkowy świecznik s.13 - DecouDream - 02-24-2014

Madziu, dziękuję Shy

Przyszła pora na dziecięce wieszaki w pastelach. Klasyczny decoupage z delikatnymi cieniowaniami Smile

           

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - abask - 02-24-2014

Wieszaczki są słodkie. Szczególnie ten ze śmiesznymi pszczółkami Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - Virgo_777 - 02-24-2014

Cudne wieszaczki ! Wyobraziłam sobie późne popołudnie w przedszkolnej szatni i rządek takich wieszaczków z imionami dzieci i obrazeczkami - znaczkami jakie maja najmłodsi. Pięknie...


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - wiolka42 - 02-24-2014

Powtórzę za Hanią że są słodkie Smile. Bardzo bardzo mi się podobają SmileSmile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - DecouDream - 02-24-2014

Dziewczyny, baaardzo Wam dziękuję, bo obawy miałam... Wy takie cuda wyczyniacie ze specyfikami, o których niekiedy pierwszy raz się na tym forum dowiedziałam, a ja tu takim klasykiem pojechałam.
Miło mi niezmiernie, że czasem aż "okropniście" się podobają Wink (dzięki Oli Smile)
Virgo, fajną wizję miałaś z rzędem takich wieszaczków w przedszkolu Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - wiolka42 - 02-24-2014

DD czasami taki prosty klasyczny decu bardziej oczy cieszy niż wypucowany jakimis specyfikami Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - Erato - 02-24-2014

Są absolutnie śliczne Heart Wyobrażam sobie, jakie dziewczynki zachwycone... Ja bym była Big Grin Super!


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - z_agatka - 02-24-2014

Ale ładne te wieszaczki. Ten pszczółkowy bardzo mi sie podoba. Takie proste decu jest bardzo fajne. Bo to jednak trzeba umieć tak zrobić, żeby tego białego nie było za dużo i nie wydawało się, że jest za pusto. A tu jest wszystko dobrane perfekcyjnie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum - świecznik s.13 i dziecięce wieszaki s.15 - DecouDream - 02-24-2014

(02-24-2014, 09:12 PM)oli napisał(a): A te wstążeczki to jak kropka nad "i".
Uwielbiam zabawę w dobieranie tych "kropek" Wink


(02-24-2014, 10:02 PM)mery napisał(a): Ja też bym była zachwycona,gdybym była dziewczynkąSmile
A jestem dojrzałą kobietą,to też mi się podobająSmile
świecznik bardzo smaczny,dorób Dorotce jeszcze ze dwa do kompletuSmile
Dorotce mojej kochanej, to zrobię wszystko, co chce, nawet z 1000 takich, choć oprócz tej siostry mam jeszcze dwie inne ...i brata, a każda siostra ma dwoje dzieci Big Grin Nie wspominając rodziny Mężula Smile

(02-24-2014, 11:37 PM)Ataner napisał(a): Nareszcie klasyczne, proste decu! Zabieram obydwa i będę udawała, że Lenuszka jest Mają albo JulkąTongue
Bardzo ładneSmile

haha uśmiałam się, Reniu, podkasz rękawy i obędzie się bez udawania Wink


Dzięki Waszym miłym słowom będzie mi się lepiej spało Cool