Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - wiolka42 - 04-01-2015

Podpisuję się pod dziewczynami bo co jeszcze mam dodać . Mogę tylko cmoknąć . Świetna praca Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - czydziecha - 04-01-2015

A ja przyszłam pocmokać i powzdychać sobie jeszcze raz...
Zazdrość niezdrowa jest ale ja po prostu zazdraszczam takiego talentu i już.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - Merilon - 04-01-2015

Co tu dużo pisać....zakochałam się !Smile bardzo lubię tą serwetkę też ją mam i trzymam na "specjalną okazję"... pięknie wycieniowałaś tło, piękne pastelowe kolory - baardzo lubię takie Smile piękności piękności !!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - gabiszonka - 04-01-2015

PO Waszych komentarzach to ja to słów nie mam..., wycmokane tez było... to ja zagwizdam fiuuuuuuułłłłłłłuuuuuuuu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - DecouDream - 04-01-2015

Jeju, jeju... Jak mi miło! Dziękuję Wam Kochane :*

Czydzieszko, Ty też tak umiesz, na bank. Spróbuj.

(03-31-2015, 11:38 PM)oli napisał(a): Cudo DD! Drapnę sobie dobrze? Ja lubię klimaty bejcowe oddolne, a jak mają TAAAAAAKIE wieko i hasełko w środku, to już w ogóle!
Bierz Pani Big Grin

(03-31-2015, 11:54 PM)Virgo_777 napisał(a): No tak, klasa DeDuśki. Te Twoje środeczki są niesamowite. Wierzchy też oczywiście. No klasa!
Ale czy serwetka to nie z tych vintagowych? Szaro-różowa była?
Tak, Justynko, taka:
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQ2a4xAGH62nM0XtL89h2x...upU05frEcS]

(04-01-2015, 12:47 AM)martag90 napisał(a): i góra ładna i dół w bejcy i środek z nadzieniem też Smile a te środeczki to taki perfekcyjnie wykonany transfer, kalkomania czy piszesz czy jeszcze inaczej je tworzysz? Smile
Bardzo dziękuję Happy Środeczki to zawsze transfer na lakier Smile
"Środek z nadzieniem" - dobre! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - martag90 - 04-01-2015

no tak mnie się skojarzyło Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - Virgo_777 - 04-01-2015

O tej myślałam właśnie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - apawlaczka - 04-01-2015

cieniowania że ach!!!!!!!!!!! śliczna i delikatna, bardzo mi się podoba :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - malgana - 04-01-2015

Łały, ochy i achy, cmoki i gwizdy - wszystko już było, więc ja będę w milczeniu się zachwycać Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - DecouDream - 04-01-2015

Aniu, Malgano i Natabusku dziękuję Smile
Pudełko jest dość duże (wierzch 24,5 x 22 cm), a serwetka 16,5x16,5 cm. Nie ma siły, trzeba dorobić co nieco Smile