Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - Merilon - 03-23-2015

No nie dziwię się że szał na całej linii, przepiękna jest ta taca, i wcale nie jest mroczna Smile patrząc na nią jestem w stanie wyobrazić sobie wystrój kuchni koleżanki Smile kuchnia w starodawnym stylu to też moje marzenie Shy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - DecouDream - 03-23-2015

Dzięki Mer. Może i jasnych kolorów tam nie ma, ale ociepla w sumie kuchnię.

Oli, noooooo! Tak jakoś swobodnie. Łachanie sprawia przyjemność Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - DecouDream - 03-31-2015

Grażynko, dziękuję za docenienie kropencji Big Grin Też je lubię Wink

Przedstawiam Wam dziś kolejną szkatułkę na zamówienie z serii "ładna góra, reszta w bejcy". Tym razem do zamówienia doszły kolory: pudrowy róż i zieleń. Znalazłam tę serwetkę - odpowiednio spełniła oczekiwania odnośnie kolorystyki. Pierwszy raz używałam Fluggera. Góra półmat, reszta połysk.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - cavi - 03-31-2015

Och...
Jak zwykle u Ciebie - przepięknie, mogłabym w te cieniowania wpatrywać się i wpatrywać Smile Bardzo ładnie wkomponowane hasło w środku, to na doklejanej sklejce?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - DecouDream - 03-31-2015

Dzięki Cavi Happy
A napis na takim drewienku:
[Obrazek: DSC00350.JPG.thumb_150x114.jpg]


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - Virgo_777 - 03-31-2015

No tak, klasa DeDuśki. Te Twoje środeczki są niesamowite. Wierzchy też oczywiście. No klasa!
Ale czy serwetka to nie z tych vintagowych? Szaro-różowa była?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - czydziecha - 04-01-2015

Virgo chyba tak, bo mam własnie identyczną w takiej kolorystyce jak mówisz. A praca DD ....przyłączam się do zachwytów dziewczyn . Też bym tak chciała,oj chciała naumić się i umić cuda robić.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - martag90 - 04-01-2015

i góra ładna i dół w bejcy i środek z nadzieniem też Smile a te środeczki to taki perfekcyjnie wykonany transfer, kalkomania czy piszesz czy jeszcze inaczej je tworzysz? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - Zuza - 04-01-2015

Piękna....

A czterolistną koniczynę łatwiej znaleźć niż prawdziwego przyjaciela... niestety... Sad


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Róże w wazonie - str.157 - abask - 04-01-2015

No w mordę jeża! Ależ mi się podoba Wink)) Takie "rozmydlone" kolorki są cudne Wink I napis i cała reszta w moim guście Wink