Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - Merilon - 03-20-2015

Ale piękna, bardzo mi się podoba Smile i kolorki fajowe Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - cavi - 03-21-2015

Pięknie postarzona taca Smile Pierwszy raz jak patrzyłam, to mi te niebieskie kropki nie całkiem pasowały, ale jak drugi raz spojrzałam, razem na kropki i niebieskie kwiatki, to już zupełnie inaczej - z zaskoczeniem stwierdziłam, że gra. Zaskakujące to kropkowanie, ale bez niego byłoby mniej ciekawie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - aniaa - 03-21-2015

Taca pięknaSmile Kropkowanie jak dla mnie - jak najbardziej pasujeSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - DecouDream - 03-21-2015

Bardzo, bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i swoje komentarze Smile

Merysiu, stara serweta - to jest to Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - Shanna - 03-21-2015

Lubie takie babcine klimaty. Mam mile wspomnienia.
Taca jak najbardziej sie w taki klimat wpasuje. Przyciemnione kwiatki cudne. Kropeczki majstersztyk. Normalnie z kuchni mojej babci wyjete, czasem nadjedzone, ciagle uzytkowe.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - Ginger - 03-21-2015

Mnie się podoba bez zastrzeżeń.Akceptuje w całości.Widać już w niej twój styl.Lekki jak płatki kwiatu wiśni fruwające na wietrze.Mnie też pasuje.Mam w salonie zasłonki w różyczki w stylu Wiktoriańskim i starą skrzynie zamiast ławy, a na niej ponad stuletnie koronki.Pasuje mi do skrzyni.Rób takie prace dalej.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - abask - 03-21-2015

Super taca Wink)) Niby mroczna w swych kolorach a jednak przyciąga wzrok Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - martag90 - 03-22-2015

właśnie robię pudełko z tym motywem, ale to prezent ślubny także będzie zupełnie w innym klimacie Big Grin a taca podoba mi się bardzo a niebieskie chlapki najbardziej... dodają tej starej tacy świeżości Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - Pasada - 03-22-2015

Marzenko to chyba pierwsza Twoja praca, która nie przypadła mi do gustu jakoś takoś mroczna jest niemiłosiernie, chociaż przecież już robiłaś ciemne prace i mi się podobały, to ta niestety nie ;o))
Wykonanie perfekcyjne, mam nadzieję, że spodoba się Twojej przyjaciółce.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - DecouDream - 03-22-2015

Kochane moje, widzę, że są skrajne opinie o tej tacy, ale powiem Wam, że takie postarzanie bardzo mi odpowiada, jak to mówię "klika mi" Wink Mężu nawet powiedział, żebyśmy sobie ją zostawili, a Ani zrobię coś innego Big Grin No nie, no. Ania otrzymała parapetówkowy prezent i szał na całej linii. Jej też "kliknęło", a poza tym kolorami idealnie wpasowało się w jej wystrój. A, i chciałaby jeszcze taki sam zegar. Nigdy nie robiłam zegara, więc czemu nie Smile