Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - Zuza - 03-16-2015

Piękny środek, piękne reliefy, tylko te niezapominajki giną... A ja tak lubię niezapominajki...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - Shanna - 03-16-2015

Tez lubie niezapominajki wiec i mnie sie podoba. Choc szkoda (dla mnie) ze tak malo ich.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - abask - 03-16-2015

Bardzo ciekawy pomysł i podoba mi się głębia Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - DecouDream - 03-16-2015

Czarodziejki, bardzo dziękuję za każdy komentarz Smile
Praca podzieliła nas na dwa obozy, a ja tuptam pośrodku Wink Wiem, że Oldze - nowej właścicielce, szkatułka bardzo się spodobała i to mnie najbardziej cieszy. Lekcje dla siebie też dostałam, więc każdy zadowolony Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - Ginger - 03-18-2015

Pogapiłam się jeszcze raz i mnie się podoba jak za pierwszym razem.Gdybyś chciała inną serwetkę z niezapominajkami to mam taką co ma owal po środku i też zapewne byś ją dobrze użyła Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - apawlaczka - 03-19-2015

Marzenko, zacznę od pracy konkursowej - genialna, przemyślana, klimatyczna, artystyczna, oryginalna, niebanalna, tajemnicza i mega kobieca. Od początku była moją faworytą, byłam pewna że wygra w konkursie. Detale też przemyślane, świetnie dobrane kolorystycznie, ogólnie wielkie wow i ogromny plus za malarskie wymiar, wiesz że ja to kocham taką technikę!!!!
Pudełeczko z niezapominajkami - ciekawie skomponowane, ładnie wycieniowane, dopracowane, podoba mi się :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - DecouDream - 03-19-2015

Madziu, dziękuję, może i mam nawet taką, o której mówisz Wink

Aniu, z Twoich ust takie słowa to zaszczyt.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - DecouDream - 03-20-2015

Wiele przyjemności sprawia mi postarzanie drewna. Lubię też nie spieszyć się z kończeniem takiej pracy, bo często w trakcie pojawiają się nowe pomysły. Miałam tak z tą tacą. Zrobiłam ją dla Przyjaciółki do nowego domu. Ania śmieje się, że urządziła go nie w stylu rustykalnym, ale w stylu starej bidy Big Grin Sporo rzeczy ma od swojej babci. Mam nadzieję, że spodoba jej się ten prezent.

               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - Virgo_777 - 03-20-2015

Różyczki jakby chciały wybić sie spod ciemnośći, do światłą do życia. Fajny efekt.
Gdyby taca się nie wkomponowała w look starobidowy to adres masz... Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Stara taca - str.154 - DecouDream - 03-20-2015

Dziękuję Kochane!

(03-20-2015, 09:02 PM)Ataner napisał(a): Bardzo ładny kształt tacy i te różyczki takie ukryte są świetne. Tak ładnie widać przez bejcę drewno, że wolałabym bez kolorowych kropek, a szczególnie bez turkusu, ale widzę, że ostatnio jakaś moda na turkus nastałaBig Grin
Ten turkus jest na żywo ciemniejszy i komponuje się z niebieskimi kwiatkami. Jakoś mi spasował tu. A co do brązu, to bejcy tym razem nie używałam, jedynie wosku barwiącego.

(03-20-2015, 09:39 PM)Virgo_777 napisał(a): Gdyby taca się nie wkomponowała w look starobidowy to adres masz... Wink
Mam, mam Naughty

(03-20-2015, 09:43 PM)oli napisał(a): Mroczna i taka nieDeD
Podziwiam, choć trochu nie z mojej bajki. Dla mnie za mroczna, ale widzi mi się, że dostało też za mało światła i dlatego tak się tylko wydaje. Mam rację? :-)
Bardzo chciałam się wpasować w styl domu mojej Ani stąd taka praca, ale powiem Wam, że spodobało mi się i na pewno na jednej takiej nie skończę Smile
A ze światłem to było faktycznie kiepsko, akurat zaćmienie słońca było Rolleyes