Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-15-2015

Shannko, bardzo mi miło, że polubiłaś moje dmuchawce :*
Madziu, a używałaś już jakichś past strukturalnych?

Szkatułka ta miała być w odcieniach niebieskiego. Długo myślałam nad głównym motywem. Padło na niezapominajki. Nie wszystko szło po mojej myśli. Miałam nawet okres obrażenia się na nią - czyli w trakcie pracy, odłożyłam ją na 2 tygodnie. Wróciła wena, pomysły i udało mi się ją skończyć.

Motyw wtopiony w tło, reliefy z pasty wymieszanej z akrylem, brzegi przyciemnione barwiącym woskiem, parę kropek. Góra lakierowana matem, dół i wnętrze połyskiem.

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - DecouDream - 03-15-2015

Oli, już mażę! Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - aniaa - 03-15-2015

Pierwsza moja myśl jak zobaczyłam wieczko to, że spoglądam przez dziurę w niebie na niezapominajkiSmile Reliefy na bokach pięknie współgrają z górą (harmonijne połączenie góra-boki). Mi się podobaSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - DecouDream - 03-15-2015

Dziękuję Wam Smile
Natabusku i Grażynko, wiem o czym mówicie. Niezapominajek więcej nie było Smile Stąd też pomysł reliefów wokół. Z nimi jest już chyba dobrze Wink
Tak, na bokach gdzieniegdzie jest ta sama pasta co u góry.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - Virgo_777 - 03-15-2015

Ciekawie wygląda, bardzo ciekawie. Ale mam wrażenie, że te niezapominajki trochę giną. Niesamowicie połączyłaś niebieski z brązem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - martag90 - 03-15-2015

A tam niezapominajki... ten owal wewnątrz! Śliczne robisz takie dodatki, te kolory... mniam.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - DecouDream - 03-15-2015

Dziękuję Kochane :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - Merilon - 03-15-2015

Piękny błękit Smile z bejcowanym dołem pięknie to współgra Smile zawsze jestem pod wrażeniem twoich ceniowań i wtapiania motywów, robisz to po mistrzowsku Smile co do motywu niezapominajek, to mam podobnie do natabuska... dała bym ich troszkę więcej na tym wieku, bo trochę za dużo tych esów floresów a za mało niezapominajek....a może to właśnie przez te eski floreski na wieczku te niezapominajki są troszkę przytłoczone, ciężko mi powiedzieć. Tak czy owak, wykonanie jak zwykle perfekcyjne, kolorki boskie no i to wtopienie...Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - cavi - 03-15-2015

A mnie się podoba w takich proporcjach jak jest - to "oczko" niezapominajek robi wrażenie, śliczności całość. Wydaje mi się, że gdyby ich było więcej, to by była bardziej zwyczajna praca, a w ten sposób jest z takich, które zapadają w pamięć Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: I'm blue da bu di da bu da... - str.152 - Ginger - 03-16-2015

Jakichś past tam używałam.Zdaje się ,że Stamperii. Nie mam jednak głowy do nazw.
Jeśli chodzi o pudełeczko to niezapominajek jest w sam raz.Jutro przyjdę się pogapić dokładniej.