Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Vika - 03-10-2015

A ja akurat z Twoją pracą (znaczy z odgadnięciem autorki) żadnych kłopotów nie miałam - od pierwszego rzutu okiem wiedziałam Smile
Piękna szkatuła, taka intrygująca, z własną historią, w fajnej kolorystyce - super!
No i pięknie się nauczyłaś z tą masą i pastami na uchwycie Smile - wcale nie takie trudne, prawda?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-10-2015

Reniu, skoro i takie emocje może wywołać, to też się cieszę Smile Ten obrazek ujął mnie od pierwszego wejrzenia. Wiedziałam, że kiedyś go wykorzystam.

Vikuś, wdzięczna będę zawsze za wiedzę od Ciebie i całą Twoją Szufladę. Praca z pastą okazała się bardzo przyjemna. Na jednym uchwycie pewnie się nie skończy Smile

Dziękuję Czarodziejki :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Vika - 03-10-2015

De-De, bardzo to miłe, dziękuję Smile
Fajnie, że to, co się robi, komuś się przydaje HeartHeartHeart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-10-2015

Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Pasada - 03-10-2015

No a ja nie zgadłam za nic, zmyliłaś mnie tą ciemnością i obstawiłam że to Gofira ;o)))

Cudnie wyszły te latawce i gałka, całość oczywiście współgra jak zawsze u Ciebie ;o))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Ginger - 03-10-2015

Jasne, że zrobię swoje pudełko.Nie zrobiłam go tylko dlatego,że nie mogłam wydrukować grafiki.Koleżanka moja odkryła drukarnię i poszłyśmy tam zobaczyć jak drukują i mam już swoją grafikę.Ciesze się jednak ,ze jej nie zrobiłam , bo bym nie zrobiła tej drugiej pracy.Jak czytam o tych wszystkich specyfikach jakie używasz w swoich pracach to mnie to bardzo intryguje bo o wielu nadal nie mam pojęcia.Wszystko u mnie jest proste i to co pod ręką.Pasty mnie zaintrygowały.Gdzie jest o nich więcej napisane?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-10-2015

Ulu, dziękuję. Najmilsze dla mnie to, że Ci się podoba Smile

Madziu, czekam na zdjęcie pracy z nową grafiką Smile
Pisząc o srebrnej patynie, użyłam Antique paste: silver (10zł)

[Obrazek: f-antique-paste-20-ml-silver-craft-line.jpg]

A pisząc o paście, myślałam o Idea Medium Maimeri: light paste

[Obrazek: 5920731_1_big.jpg]
Mimo że mam pasty z Lidla i tak używam wciąż tej, najczęściej do reliefów.
Jeśli masz jeszcze jakieś pytania, pisz. Na wszystkie odpowiem Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-11-2015

Dziękuję Merysiu :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Shanna - 03-11-2015

Brawo. Piekne pudeleczko. Cudne sa te dmuchawce domalowane.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Ginger - 03-12-2015

Jeśli chodzi o pierwszą pastę to już rozumiem bo mam taką ,ale złotawą.Jednak Idei mam tylko kraki dwuskładnikowe i za Chiny nie wiem co to za specyfik.Wink.Na pracę z nową grafiką troszkę trzeba będzie poczekać.Znowu do Londynu jeżdżę od zeszłego weekendu , wiec robię inne rzeczySmile