Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Merilon - 03-09-2015

Ja tam lubię i kolorowe i czarne, zależy gdzie i co... ale Grażynko bardzo, bardzo Ci współczuję Wink mam nadzieję że moda na czarne u Twojego dziecka już minęła Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - abask - 03-09-2015

Piękna praca Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Merilon - 03-09-2015

Hania !! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - cavi - 03-09-2015

Piękna, magiczna praca, podziwiam bardzo, zwłaszcza te delikatne dmuchawce.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-09-2015

Kochana Mer, bardzo dziękuję. Cieszę się, że na dmuchawce Cię wzięłam Naughty

(03-09-2015, 10:43 AM)Ginger napisał(a): Ja od razu wiedziałam,ze to Twoja praca z uwagi na styl w jakim jest zrobiona . No i oczywiście byłam pewna ,że wygra . Bardzo wzruszył mnie kierunek twojego myślenia jak tylko tą pracę zobaczyłam z uwagi na to,że moja pierwotna praca (pomysł) jaka miała iść na konkurs była by z tą powiązana jakby duchowo . Z powodów technicznych nie zrealizowałam tego pomysłu.Bardzo a bardzo spodobała mi się ta praca, bo nie tylko zobaczyłam w niej decoupage ,ale i symbolikę. Czy to transfer czy decoupage?

Zapomniałam dodać,że zabieram pracę Smile
Madziu, bardzo miło mi to czytać. Super, że myślałyśmy podobnie Smile Oj, chciałabym bardzo zobaczyć kiedyś Twój zrealizowany w końcu pomysł. Spróbujesz?
A co do "góry" do klasyczny decoupage, czyli przyklejony papier. Gdy drukowałam obrazek, w głowie miałam transfer, a potem pomyślałam "Po co skoro po całości?" A z transferem, to w sumie nigdy w 100% nie jestem pewna czy wyjdzie.

Gofirko, cieszę się, że magię w niej znalazłaś Smile
Natabusku, dziękuję Smile
Grażynko, dziękuję za docenienie innych rzeczy niż te nieszczęsne ciemności Smile Wiem, co możesz odczuwać do mrocznych kolorów. Nasłuchałam się tego przez pół życia, bo mój Tata miał i ma to samo, co Ty. Wciąż brzmią mi jego słowa "Jest tyle innych kolorów!" Smile

Zuza, za samą myśl, że w ogóle brałaś moją pracę pod uwagę, szalenie dziękuję Smile
Cavi, dziękuję Ci bardzo Smile

Haaaaaaaaniu, Twój komentarz sprawił mi najwięcej przyjemności, wybaczcie Dziewczyny.
Haniu, jak się cieszę, że Cię czytam! I to w swoim wątku Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Kruszyna - 03-09-2015

Głosowałam na Twoją pracę. Najbardziej spodobał mi się przód. Te latawce, jakby w ciemną noc w blasku księżyca....No i ta gałka- piękna. To pasta mineralna? Bo ja takiej ostatnio używałam i spodobała mi się - daje fajne możliwości Smile Lubię ciemne prace, lubię granaty , więc Twoja praca mnie urzekła, Chociaż oczywiście nie zgadłam autorki Smile
Gratuluję!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - martag90 - 03-09-2015

Urzekająca motywacja do nadania owej treści takiej formy... dziękuję za niąSmile

Ta praca również mnie urzekła od samego początku. Jest w niej coś z delikatności i tajemnicy, która jest siłą. Dla mnie to kwintesencja kobiecości. Oprócz pięknego motywu, wszystko dookoła niego tworzy wysmakowaną całość - kolory, struktura, latawce, te romby co prawie przepraszają, że są (to atut, bo nie wiem czy nie brzmi dwuznacznieBig Grin), matowe wykończenie... ja takie mroczne klimaty lubię (dlatego córkę grarut w pełni rozumiem Big Grin dopiero ostatnio pierwszy raz w życiu wyszłam z zakupów bez ani jednej czarnej rzeczy, co zaowocowało wiwatami ze strony przyjaciółki; nawet portfel na urodziny dostałam czerwony żeby nie był czarny Big Grin z tego przeważnie się wyrasta...)

A jeśli chodzi o Twoją demaskację, to oprócz "ogólnego intuicyjnego wrażenia" zdradziły Cię po prostu... zdjęcia Tongue ich forma.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-09-2015

Kruszynko, bardzo dziękuję :*
Strukturę na gałce uzyskałam nakładając nierównomiernie palcem lub pędzelkiem zwykłą pastę maimeri. Potem delikatnie malowałam akrylami i srebrną patyną. Jak to zrobić nauczyłam się na forum. Wydaje mi się, że to nasza Vika podzieliła się tą wiedzą Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Virgo_777 - 03-09-2015

DeDuś, praca piękna, z przesłaniem... Gratulacje ogromne.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - DecouDream - 03-09-2015

Niezmiernie mi miło Hug