Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Zuza - 03-04-2015

Ni oglądam serialu, ale zakładka baaardzo mi się podoba! To ośnieżenie cudne!

A zakładki wcale nie muszą służyć do zakładanie książek - u mnie wiszą na szafie i ślicznie wyglądają! Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - DecouDream - 03-04-2015

Mer, my to jesteśmy z tych, co chcieliby i boją się. Boimy się, że się wciągniemy znów Big Grin
Zuziu, siostra mojego Mężu powiesiła swoją na ścianie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Merilon - 03-04-2015

Deduś, w Grę o Tron warto się wciągnąc, zaufaj mi Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - martag90 - 03-04-2015

Zakładniczka... doskonałe!! rotfl


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - DecouDream - 03-05-2015

Merysiu, dzięki Ci Smile
"Zakładniczką" Big Grin Reniu, haha dobre!
Mer, peffnie się skuszę Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - DecouDream - 03-09-2015

Natabusku, dziękuję Smile


Czas na pracę konkursową. Bardzo się starałam, by nikt nie odgadł, że to ja jestem wykonawczynią owej. Mocno się powstrzymywałam przed dodatkami, a tu masz. Jedna, druga, trzecia - od razu odgadły, że to ja Tongue Po czym odgadłyście? Cry
Czas otrzeć łzy i podziękować za każdy otrzymany głos, zwłaszcza, że konkurencja była cudna! Sama oddałabym swój jeden głos na kilka prac, szkoda, że się nie dało.

W swojej pracy chciałam ukazać delikatność kobiety, jej piękno i dziecięcą czasem niewinność. Dmuchawce są symbolami marzeń. Każda z nas je ma. Niech więc lecą z wiatrem do nieba i niezależnie od tego kto tam jest, niech je wszystkie spełnia.

Zdjęcie na "górę" ściągnęłam z Pinteresta, zauroczyło mnie już dawno. Na nim czarna patyna (straaaasznie długo schła), akryle, którymi pomalowałam resztę pracy, srebrna patyna na krawędziach oraz kropki tu i tam. Na "dół" i wnętrze użyłam gdzieniegdzie szablonu w małe romby. Dmuchawce i trawę domalowałam (kilka razy, by uzyskać choć w małym stopniu efekt trójwymiarowości). Pierwszy raz użyłam pasty do ozdobienia metalowego uchwytu. Spodobało mi się to. Myślę, że jeszcze to kiedyś wykorzystam. Całość wylakierowałam matem.

Przypomnienie zdjęć:
               


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Merilon - 03-09-2015

Piękna jest! najbardziej zauroczyły mnie te dmuchawce, wyglądają jak żywe, jak by właśnie zawiał wietrzyk i je zdmuchnął, pięknie ci one wyszły, masz talent dziewczyno Smile wszystko ładnie dobrane i wykonane skrupulatnie Smile cudne.... ja nawet gdybym nie znała autorów prac, Twoją bym odgadła, czemu ? no cóż...masz swój jedyny i niepowtarzalny styl dziewczyno, rozpoznawalny wszędzie, po prostu Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Ginger - 03-09-2015

Ja od razu wiedziałam,ze to Twoja praca z uwagi na styl w jakim jest zrobiona . No i oczywiście byłam pewna ,że wygra . Bardzo wzruszył mnie kierunek twojego myślenia jak tylko tą pracę zobaczyłam z uwagi na to,że moja pierwotna praca (pomysł) jaka miała iść na konkurs była by z tą powiązana jakby duchowo . Z powodów technicznych nie zrealizowałam tego pomysłu.Bardzo a bardzo spodobała mi się ta praca, bo nie tylko zobaczyłam w niej decoupage ,ale i symbolikę. Czy to transfer czy decoupage?

Zapomniałam dodać,że zabieram pracę Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - gofira - 03-09-2015

cudna ta praca - strasznie mi się podobała, bardzo fajna gałka - uchwyt. A grafika super taka lekko magiczna jak dla mnie - brawo


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Kobiecość - praca konkursowa - str.149 - Zuza - 03-09-2015

Oh, długo się zastanawiałam nad oddaniem głosu na Twoje pudełko (bo pomysł z dmuchawcem podbił moje serce), ale też trochę za ciemne mi się wydawało... Co prawda życie kobiety, to nie bajka, ale przecież nie aż tak ponure...

Tym niemniej gratuluję szczerze wygranej! Smile