Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Virgo_777 - 03-04-2015

DeDuś, co tu napisać... Piękne są obie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - DecouDream - 03-04-2015

Malgano, bardzo się cieszę, że Ci się podobają Smile
Martaguś, dziękuję! Widzę, że nie tylko Wiktorię Jon zauroczył Big Grin

(03-04-2015, 01:20 AM)cavi napisał(a): Mnie się zdarza czytać paierowe pomiędzy ebookami, znaczy mogę sobie zabrać? Wink
Próbuj wciskać gdzieś w czytnik, może się uda Naughty Podobno dla chcącego... Wink

Grażynko, dziękuję Smile

Madziu, i ja lubię Damę Kameliową, a wyobraź sobie, że Gry o Tron nie oglądam, jeszcze nie daliśmy się wciągnąć (jeszcze?) Smile

Virguś Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Merilon - 03-04-2015

Obie piękne Smile z sympatii do postaci Snow'a jestem bardziej za drugą zakłądeczką, ale wykonaie obu jak zwykle mistrzowskie, a najpiękniejsze są dyndadełka w obu Big Grin Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - gofira - 03-04-2015

ostatnio mam fazę na niebieski więc ukradywuję ta w niebieskościach choć obie fajowe Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Shanna - 03-04-2015

Sa sliczne. Mnie jednak bardziej urzekla ta z gry o tron. Klimatyczna od pierwszego spojrzenia. Lubie taki klimat.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - RotkiwKerianna - 03-04-2015

wow piękne...ale jak dla mnie za grube....ale piękne.....cudne.....


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - wiolka42 - 03-04-2015

Brawo . Jetem pod ogromnym wrażeniem Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Vika - 03-04-2015

Świetne i akuratne w każdym calu Smile
Są w sam raz!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - DecouDream - 03-04-2015

I Mer jest zasypana Snowem Big Grin
Gofirko, dzięki! W takim razie niebiańskich niebieskości Ci życzę i trzymam kciuki za znalezienie odpowiedniego zaklęcia do wyczarowania idealnego odcienia blu Smile
Shannko, bardzo mi miło, że się i w Twój gust wpasowałam.
RotkiwKerianko, dziękuję Smile Co do grubości - to dla mnie jest ok, sama używam (Mer Wub) i nie narzekam. Książka się nie niszczy Smile
Wiolu, jeju, dzięki :*
Vika, ogromnie mi miło, że i Tobie się podobają Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Merilon - 03-04-2015

oj Marzenko, to musicie koniecznie zacząć oglądać ten serial Smile bardzo fajny, nawet bardzo bardzo Smile