Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serce z kolibrem - str.142 - Ginger - 02-16-2015

E tam...nie mam.Pisanie mi nie idzie.Skończyłam szkołę dwa lata temu i głównie używam języka mówionego.Niestety odbiega od tego jakiego się uczymy w Polsce.Miałabyś w Anglii masę roboty przy korepetycjach.Moje dzieci mówią dobrze po angielsku .Do tego stopnia,że ich absolutnie nie rozumiem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serce z kolibrem - str.142 - DecouDream - 02-16-2015

Jeszcze nie mam dziecka, ale moim marzeniem jest, by mówiło lepiej ode mnie Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serce z kolibrem - str.142 - Zuza - 02-18-2015

Okurzatwarz!!! A właściwie" Okoibrzatwarz!!! Super!

A tło pod kolibrem to mnie uwiodło od pierwszego wejrzenia!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serce z kolibrem - str.142 - DecouDream - 02-18-2015

Zuza, haha, miło mi ogromnie Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Serce z kolibrem - str.142 - DecouDream - 03-04-2015

Dostałam zamówienie na dwie zakładki dla fanki Anny Kareniny oraz Jon'a Snow'a z Gry o Tron.
Zdjęcie Kareniny i Vrońskiego otrzymałam od zamawiającej, więc je przetransferowałam, a że dołu brakło, to Ani domalowałam suknię, a Alexander dostał spodnie. Wtopiłam obrazek w tło, pozłociłam, reliefy z pasty i akrylu. Na odwrocie serwetka z transferem imienia.

Jon Snow został zrobiony podobnie. Zdjęcie z psinką przetransferowane na lakier, wtopione w tło i ośnieżone akrylowymi kropkami. Rewers to serwetka z transferem nazwy serialu.

       

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - malgana - 03-04-2015

Aż żałuję, że nie czytam papierowych książek - pięknie je popełniłaś Smile Niby tylko zakładki, ale takie...... takie dostojne Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - martag90 - 03-04-2015

o jejuuuu! Anna ładna, ale ta ze Snowem... Brak mi słów. Uwielbiam takie klimaty... kolory cu-dow-ne!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - cavi - 03-04-2015

Mnie tak samo, Anna się podoba, ale niebieska jest po prostu przeurocza Smile Mnie się zdarza czytać paierowe pomiędzy ebookami, znaczy mogę sobie zabrać? Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - Ginger - 03-04-2015

Nie możesz Cavi Tongue .Ja jako czytelnik wyłącznie papierowych książek protestuję i zabieram obie Wink.Marzenko jesteś mistrzynią zakładek.Jak przeczytałam w nagłówku "Anna Karenina " to zaraz mi się w kolejce ustawiła :"Dama Kameliowa".Obie książki lubię. Jedynie ostatnia ekranizacja tej powieści(AK) mnie nie uwiodła.Za to serial "Gra o tron " jak najbardziej.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Gra o Annę Kareninę - str.146 - martag90 - 03-04-2015

Przylazłam jeszcze raz powzdychać do pana Snowa... cudowna kompozycja i głębia koloru...