Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - DecouDream - 01-22-2015

Tę szkatułkę wykonałam na zamówienie z okazji Dnia Babci i Dziadka. Serwetkę wtopiłam w tło, podkreślając kolory, które również występują w domu obdarowanych, głównie krem i zieleń. Reszta to brązowa bejca. Zwróćcie uwagę na dedykację. Uważam, że jest cudna Smile

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - martag90 - 01-22-2015

jak Ty pięknie mieszasz te kolory... subtelne i z wyczuciem. A dedykacja pewnie rozczuli (jeśli już tego nie zrobiła) dziadków Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - DecouDream - 01-22-2015

Dziękuję Wam Smile

(01-22-2015, 06:44 PM)Ataner napisał(a): Te róże są bardzo ładne, już je kilka razy widziałam na różnych pracach. To papier?
Reniu, to serwetka IHR.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - Vika - 01-22-2015

Fajne pudło Smile
Mam tę serwetkę od Mojej Dolli, tyle, że w kolorach beżo-śmietankowych Smile i wciąż zwlekam z jej pocięciem...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - wiolka42 - 01-22-2015

Piękna praca . Cieniowania mistrzowskie. Nie mam takiej serwetki Sad a bardzo mi się podoba Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - DecouDream - 01-22-2015

Dziękuję Heart

Właśnie się dowiedziałam, że Ala i Wisia to kot i pies Big Grin (stawiałam na dwa koty)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - Ginger - 01-22-2015

Też bym chciałą takie pudełko dostaćHeart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - abask - 01-23-2015

Cudniasta skrzyneczka Wink)) I takie apetyczne cieniowania Wink
Dedykację czytałam 5 razy i się zamotałam Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - DecouDream - 01-23-2015

Madziu, dziękuję!
Haniu, dziadek ma ksywę Jajko, Ala to kot, a Wisia to pies, kółkowego domu sama nie ogarniam, a Mateuszek ma ksywę "June Julay" i wiąże się to z jakąś historią rodzinną Smile
Reniu, kochanaś! I chętnie zobaczę Twoje pomysły na tę serwetkę Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Babci i Dziadka - str.139 - Merilon - 01-23-2015

Przepiękna herbaciarka ! uwielbiam tą serwetkę, ale jeszcze jej nie wykorzystałam do niczego. Idealnie wycieniowałaś tło, podkreślając delikatność tego motywu, całość (jak zwykle) prezentuje się przepięknie !