Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - wiolka42 - 01-15-2015

DD a Ty nie masz ? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - DecouDream - 01-15-2015

LookaroundCrybaby


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - wiolka42 - 01-15-2015

To biegusiem rób i nie rycz mała Smile.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - DecouDream - 01-15-2015

Se zrobie kiedyś, na pewno Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - martag90 - 01-16-2015

Wczoraj skończyłam apawlaczkę... Dzisiaj w cale nie prostsze zadanie obejrzenia Twojego wątku... No matko kochana, doszłam do 70tej strony i już jestem w stanie napisać elaborat (ale tak to jest z "zaległościami") U apawlaczki się od razu poddałam a tu, głupia zaczęłam notowanie...

Już na pierwszej stronie bardzo smaczna gitarowa zakładka w sam raz dla mojego męża Smile tematycznie konsekwentna i niebanalna (fajnie, że są te tabulatury z akordami na odwrocieSmile)

Uwaga niedekupażowa - s. 4 - fajny pomysł na powieszenie czegoś na judaszu w drzwiach Wink

s. 8 wiccańska szkatułka - nie wiem czy podjęłabym się takiego zadania, byłoby mi dziko... (chociaż w sumie zapytano mnie czy wykonałabym BOMBKĘ z penagramem albo liczbą 666, także mało pokojowe znaki i jak najbardziej w klimacie świąt... i żeby to się jakieś źrebię zapytało... a to stary koń pod 60tkę...) abstrahując od historii nie-na-temat i symboli, wykonanie cudne, dół brzóżkowy świetny i połączenie kolorów mi bardzo a bardzo pasuje Smile

s. 11 cudnie wychlapany samolot i pirat!

s. 19, 23 i jeszcze któreś - ikony; widać, że dużo pracy i energii włożyłaś, technicznie i warsztatowo super, deski kapitalne i to co na nich też ma naprawdę piękną prezencję! Uwaga ogólna (moja własna) dotycząca decou ikon generalnie: ikony są jak czekolada - wolę te prawdziwe, inne wyroby okołopodobne mi średnio smakują; działkę tę zostawiłabym ikonopisarzom wraz z całą sakralną przestrzenią, która wokół ikon się znajduje. Ale to ja.

s. 25 - piękne ważkowe wieczko, świetna kompozycja

s. 30 - w wysypie zakładek każda ma coś w sobie - te ze zdjęciami i agrigento... ale ta z damą szczególnie przykuła moją uwagę, co zostaje dla mnie niezrozumiałe... po prostu. a na tej choince jaki krak i cieniowanie nieziemskie! no wszystkie, no...

s. 33 - kapitalnie dobrana wstążeczka do koloru jajka (kolor do wstążeczki? Wink)

s. 51 - śliczna biżuteryjna herbaciarka z makami - to tło, wtopienie motywu i bejca - superaśne. no i kolorki na owalu cudne

s. 61 - skromna elegancja herbaciana

s. 68 - szkatułka dla męża NIE-ZIEM-SKA!

Jestem w połowie wątku także tego... nie wiem czy dam radę wypisywać resztę. Więc już tutaj chylę czoła nad Twoimi dodatkami wybieranymi ze smakiem - wstążeczki, koraliczki, zawieszki... dbasz o szczegóły, nie ma co Smile poza tym te Twoje zakładki, skoro o zakładkach już mowa - wszystko przemyślane i kompozycje w efekcie zachwycające! Jak i reszta prac... no cóż. Niezwykłości...


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - DecouDream - 01-16-2015

Martuś, doceniam, że zechciałaś odwiedzić mój wątek od początku i że podsumowałaś swoją dotychczasową wędrówkę w komentarzu. O niektórych swoich pracach już zapomniałam Wink Dobrze było sobie je przypomnieć.
Cieszę się, że aż tyle rzeczy przypadło Ci do gustu lub po prostu zwróciły Twoją uwagę Smile Jeśli masz ochotę wykorzystać któryś z pomysłów, nie wahaj się. Może i Twój mąż ucieszy się z gitarowej zakładki Wink Co do wieszania czegoś na judaszu - to obecnie mam świąteczne ręcznie robione serce. Cały rok coś wisi Smile Jeśli chodzi o wiccańską szkatułkę, a tak naprawdę o pentagram, to nie jest to pentagram satanistyczny Naughty więc z takimi mocami nie pracowałam Wink Jak to nasza Ginger kiedyś powiedziała z przymrużeniem oka: Wiccanki to kobiety kochające naturę, które na golasa biegają po lesie Big Grin Nie ma się czego bać Smile
Za każde słowo dziękuję i zapraszam ponownie. I ponownie.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - Vika - 01-16-2015

Piękna zakładka De-De Smile
Wyrastasz na mistrzynię małych form zakładkowych Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - DecouDream - 01-16-2015

Wub


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - martag90 - 01-16-2015

Dziękuję za zaproszenie i na pewno będę korzystać Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - martag90 - 01-16-2015

DD, dojechałam wątek do końca Big Grin i tak:
s. 72 – niby lawendowy a taki nieoczywisty i delikatny! A ten mat… Oliwkowy ze s. 88 również uroczy. Świetnie dałaś sobie radę z tym zaleceniem „taki sam, ale inny” Smile
s. 75 – szkatułka z pawiem – zakochałam się. Ten ogon jak tren… No nie… i jeszcze zawieszka! A ten kolor wewnątrz… Cudo.
s. 77 – zakładka RHCP – to się nazywa inspiracja! Subtelna, ale wiadomo o co chodzi – czad
s. 94 – mega szacun dla Ciebie i Mężona za rolowanie takiego kolosa! I podmalowywanie też…
s. 119 – prześliczne w swojej prostocie dwa łobuziaki na sól i pieprz
s. 120 – wysyp nieziemskich zakładek! Czym robiłaś cegiełki na gitarowej? Nie widziałam takiego szablonu; śliczne kontury przebiśniegów; cudowne niebo gwiezdnowojniane!
To tak po krótce Smile
A przy okazji dowiedziałam się, że tak jak ja, jesteś pedagogiem? Lub coś w tej dziedzinie Smile