Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - GosiaMdecu - 01-12-2015

Fajnie ten turkus gra z kolorem tych metalowych elementów młynka Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-13-2015

Gosiu, dziękuję Smile
Reniu, jej, byłoby cudnie!!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - Shanna - 01-13-2015

Swietny mlynek. W sumie prosto z pudla tez nie wygladal tak zle. Ale teraz to juz poezja. Kolor mnie powalil. Obstawialam biele i serwetke. A tu takie zaskoczenie. brawo.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-13-2015

Shannko, nie dziwię się, bo taki był pierwszy pomysł Smile Dzięki!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-14-2015

Zakładki to się przeważnie na szybko robi z racji ich rozmiarów, a i są praktycznym prezentem, gdy na wczoraj taki potrzebny. Gdy nie mam z góry narzuconego motywu, to raczej staram wykorzystać wzór, z którym jeszcze nie pracowałam. Serwetkę tę każdy zna dobrze. Mnie osobiście kojarzy się z pracą Ani Pawlaczki. Czy ktoś jeszcze ją używał? Jest jedną z moich ulubionych, mam ją "od zawsze", ale pierwszy raz ją "obrabiałam" Wink Dodałam tam nieco więcej miętowego koloru, patyny i złota odrobinkę, transfer po francusku: Ilonka ce que vous lisez aujourd'hui? Co znaczy po prostu: Ilonko, co dzisiaj przeczytasz? Smile
No i dzyndzelek musiał być. Nie przeżyłabym Tongue

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - martag90 - 01-14-2015

Klimatyczna, przepiękna Smile i te oba kluczyki - czad!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - DecouDream - 01-14-2015

Oli Big Grin
Zdrapałabym własnym palcem "Ilonka", gdybym miała ją jeszcze u siebie Big Grin

Dzięki Martuś Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - abask - 01-14-2015

Śliczna jest i gonię za Oli aby jej odebrać Wink)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - Patrycja - 01-14-2015

Super Smile Serwetki nie znam, ale na pewno kupie jak gdzieś zobaczę Smile No i wstyd przyznać, ale nie mam porządnej zakładki a czytać uwielbiam!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Czyżby kolejna zakładka? - str.135 - Virgo_777 - 01-14-2015

I znów zakładka...? I znów śliczna..? No cóż, tak już tu jest Smile