Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-12-2015

Aiden i Pat, dzięki Dziewczyny Smile
Virguś, Tobie też dziękuję Kochana. No tak miły komentarz na zakończenie dnia, będę teraz spać jak aniołek Happy

(01-11-2015, 10:30 PM)martag90 napisał(a): Chociaż nigdy siebie o to nie podejrzewałam, to od jakiegoś czasu, dzięki co niektórym decoupracom takie jak Twój młynek, zaczynają mi się podobać pastelowe kolory Smile to farba akrylowa?
Poza tym piękny mat. Czym osiągnięty?

Martuś, tak to farba akrylowa - przypadkowa, kupiona za grosze na jakiejś wyprzedaży. A mat uzyskałam lakierem matowym Craftline.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - wiolka42 - 01-12-2015

Nie wiem który mi się bardziej podoba Smile. Czy ten brązowy czy niebieski z ważkami . Justyś fajnie napisała " kupić nowy żeby postarzyć " Smile. Przeróbka wyszła Ci genialnie , jednak nie wiem czy podjęłabym się dekorowania młynka . Jak dla mnie mnie za dużo przy nim pracy Wink.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - Merilon - 01-12-2015

Przepiękny ten kolor Smile aż dziw że oli nie porwała Wink przepięknie go ozdobiłaś, ten macik faktycznie super tutaj wygląda, muszę sobie zakupić też taki bo mam ochotę od dawna na jakiś matowy lakier. Super miałaś pomysł z tą rączką, tym "dzyndzelkiem" piękny szczegół, co zresztą mnie nie dziwi u Ciebie Wink

P.S. ja od dawna szukam fajowego młyneczka, zawsze taki chciałam w kuchni mieć Angel


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-12-2015

Wiolu i Justynko, mój Mężu też się z tego śmieje. Ale ten chiński na drugi rzut oka miał wiele niedoróbek, co sprawiało ogólne wrażenie badziewia, więc nie było żalu go zanurzyć w farbie. Co więcej, od dawna chciałam zdekupażować młynek. Sprawiło mi to wiele przyjemności i poszło mi z nim szybciej niż przypuszczałam, zwłaszcza, że lakier matowy szybko schnie. Mer, zawsze możesz porwać mój Naughty choć Twoje sprytne rączki mogą zrobić jeszcze ładniejszy młynek. Jeśli jeszcze są w sklepie na Długiej, mogę Ci kupić lub przyjedź do Krakowa, pójdziemy razem Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - Merilon - 01-12-2015

(01-12-2015, 11:49 AM)DecouDream napisał(a): Jeśli jeszcze są w sklepie na Długiej, mogę Ci kupić lub przyjedź do Krakowa, pójdziemy razem Smile
Podoba mi się ten pomysł ! Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - Vika - 01-12-2015

Fajny, fajny, fajny Smile
I teraz moje czarne trio młynkowe podoba mi się już mniej Undecided


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - abask - 01-12-2015

Ja to mam zdezelowany młynek Wink)) Z Jarmarku Dominikańskiego Smile
       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-12-2015

Kochane, bardzo mi miło, że się Wam spodobał.
Haniu, Twój jest cudny! Ma klimat i duszę mimo iż żelazkiem nie jest Heart


(01-12-2015, 11:54 AM)Merilon napisał(a):
(01-12-2015, 11:49 AM)DecouDream napisał(a): Jeśli jeszcze są w sklepie na Długiej, mogę Ci kupić lub przyjedź do Krakowa, pójdziemy razem Smile
Podoba mi się ten pomysł ! Naughty
Mer... Naughty

(01-12-2015, 12:00 PM)Vika napisał(a): Fajny, fajny, fajny Smile
I teraz moje czarne trio młynkowe podoba mi się już mniej Undecided
Vikuś, w Twoich do dzisiaj jestem zakochana po uszy!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - Kruszyna - 01-12-2015

świetny! piękny kolorek, przetarcia i ważki- wszystko co lubię!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-12-2015

Kruszyno, bardzom rada, że i Tobie się podoba Happy
Reniuś, powiem Ci tak: nowy jest tańszy od starego, przynajmniej w Krakowie.