Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Shanna - 01-07-2015

Swietne tabliczki. Piekne kolory. Wygladaja nieziemsko.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - GosiaMdecu - 01-10-2015

Super herbaciarka i tabliczki Smile a po drugiej stronie jest też coś, np coś uniwersalnego do innego pomieszczenia, jak maluchy wyrosną, czy na razie druga strona czeka, aż wyrosną? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecouDream - 01-10-2015

Shannka, dziękuję bardzo Smile
Gosiu, nawet o tym nie pomyślałam Smile Tył jest taki sam jak przód, tyle że bez transferów, więc w sumie można powiedzieć, że czeka na zagospodarowanie w przyszłości Smile


RE:DecouDream pokazuje się na forum:Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecouDream - 01-11-2015

Zawsze chciałam zdekupażować młynek do kawy i wreszcie mi się udało. Kupiłam go w sklepie misz masz, tam gdzie blaszany dzbanek, który ozdobiłam dla Hani. No chiński był, na pierwszy rzut oka nawet ładny, ale przy bliższym przyjrzeniu się - z wieloma niedopracowaniami. Siedziałam z pół godziny nad nim przeglądając segregatory z serwetkami i szablonami. Różne pomysły przychodziły mi do głowy, prawie że nie został zrobiony na biało z ciemnymi przecierkami i jakimś francuskim transferem kuchennym. Potem przyszedł pomysł na te kolory i szablon ważkowy - niemal usłyszałam "kliknięcie" i zabrałam się do pracy.

Zdjęcie przed zrobiłam niemal w ostatniej chwili, ma już naklejoną taśmę malarską zabezpieczającą metalową miskę:
   

Zdjęcia po:
               

I jeszcze jedno zboczone zdjęcie Wink

   


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - abask - 01-11-2015

Świetny młynek Wink)) Kolorek mniamuśny Wink)
Oli nie wzięła????

Mój czeka na wenę Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - martag90 - 01-11-2015

Chociaż nigdy siebie o to nie podejrzewałam, to od jakiegoś czasu, dzięki co niektórym decoupracom takie jak Twój młynek, zaczynają mi się podobać pastelowe kolory Smile to farba akrylowa?
Poza tym piękny mat. Czym osiągnięty?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - DecouDream - 01-11-2015

Dzięki Oli Smile

(01-11-2015, 10:08 PM)abask napisał(a): Świetny młynek Wink)) Kolorek mniamuśny Wink)
Oli nie wzięła????

Mój czeka na wenę Wink))
Haniu, kolor to sama nie wiem jak nazwać...
A na wenę i ja dość długo czekałam. Do dobra, na wenę i czas między zamówieniami.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - aiden - 01-11-2015

Super młynek!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - Patrycja - 01-11-2015

Nic dodać nic ująć- piękny Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Młynek do kawy z ważkami - str.132 - Virgo_777 - 01-12-2015

Kupić nowe, żeby postarzyć. Świat się przewraca Wink
No, po poobracaniu w Twoich rączkach lepiej wygląda postarzony jak nowy. DeDuś, że zdolna bestyja z Ciebie to już wiadomo. Teraz pozostaje tylko czekać na jakiegoś babola, bo prace jedna w drugą cudne tworzysz.