Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Teśka - 01-05-2015

Śliczne, urocze i delikatne, nie przeładowane
bardzo mi się spodobały i taaaaaakie dzieciowe
2 x takThumbup


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Patrycja - 01-05-2015

Za transfer jeszcze raz duże brawa ode mnie Smile Dzięki Wam też robię na vidaron, jednak to rolowanie większych grafik nie zawsze wychodzi. Teraz odkryłam inne zalety vidaronu - tzw transfer błonowy Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Virgo_777 - 01-05-2015

No DeDuś... żadnych chłockich dyndadełek nie miałaś...?
Ale jak nie to lepiej bez niż z beleczym Smile


RE:DecouDream pokazuje się na forum:Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecouDream - 01-06-2015

Kochane moje, bardzo Wam dziękuję. (Dałabym sobie rękę uciąć, że już dzisiaj koło 20:00 pisałam już te dziękczynienia dla Was)

(01-05-2015, 03:11 PM)Patrycja napisał(a): Za transfer jeszcze raz duże brawa ode mnie Smile Dzięki Wam też robię na vidaron, jednak to rolowanie większych grafik nie zawsze wychodzi. Teraz odkryłam inne zalety vidaronu - tzw transfer błonowy Wink
Vidaron na transfer błonowy? U, tego nie wiedziałam Cyklop

(01-05-2015, 08:17 PM)Virgo_777 napisał(a): No DeDuś... żadnych chłockich dyndadełek nie miałaś...?
Ale jak nie to lepiej bez niż z beleczym Smile
Tak też było i tak też pomyślałam Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecuPUG - 01-06-2015

Transfer błonowy? Wykulałam dziurę na wylot Sad


RE:DecouDream pokazuje się na forum:Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecouDream - 01-06-2015

Dzięki Natabusku Smile

(01-06-2015, 01:09 AM)DecuPUG napisał(a): Transfer błonowy? Wykulałam dziurę na wylot Sad
A ja nigdy nie próbowałam sama.

(01-06-2015, 12:24 PM)oli napisał(a): O, BTW, właśnie, miałąm zapytać - pamiętasz nazwę czcionki? Bo czasem potrzebuję takie z jajem do szkoły.
Odszukałam plik w koszu. Nazwa czcionki to fontdinerdotcom. Nie ma ona polskich znaków, ale zawsze można je dorobić.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Różyczka - 01-06-2015

super pomysł, chyba zrobię takie dla swojego chrześniaka!Smile


RE:DecouDream pokazuje się na forum:Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecouDream - 01-06-2015

Różyczko, dziękuję. Służę grafikami. Powiedz tylko słowo Smile

Oli, nie w każdej czcionce się da, ale zazwyczaj domalowuję lub dotransferowuję ` ~ ', Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Merilon - 01-07-2015

(01-06-2015, 08:25 PM)DecouDream napisał(a): ale zazwyczaj domalowuję lub dotransferowuję ` ~ ', Smile
ja wpadłam na ten sam pomysł Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecouDream - 01-07-2015

Mer, trzeba sobie radzić Wink
Reniu Heart