Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecuPUG - 01-03-2015

Dla mnie jest jedno określenie na te napisy, kolokwialne... BEKOWE! Bardzo ładne reliefy Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 01-04-2015

Dziewczyny, dziękuję za komentarze.
Natabusku, też mi to przeszło przez myśl, ale jednak tak mi zagrało i w sumie to zadowolona jestem. Myślę, że bez reliefów byłoby smutno Wink

Pokazuję Wam dziś 2 tabliczki do dziecięcych pokoików. Długo myślałam w jakim stylu je zrobić, padło na taki. Pracowałam na mdf-ie, akryl, przecierki, transfery.

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - abask - 01-04-2015

Słodziutkie i buzia się do nich śmieje Wink))
Napisy to transfer? Jeśli tak to super wyszło. Mnie transfery nie lubią.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Patrycja - 01-04-2015

CUDOWNE! Te obrazki to też transfer? Mam je na dysku Wink Masz jakąś wypracowaną metodę transferu? Ja robiłam wczoraj różne próby.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - DecuPUG - 01-04-2015

Ojejku jakie prześliczne!!!!! I te kokardi u dziewczynki Smile Czy to z gumek od włosów? Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Virgo_777 - 01-05-2015

Jakie cudne! Dzieci, rozumiem, małe Smile
Jak zawsze u Ciebie - wszystko akuratnie. Tylko czemu Piotruś przy tasiemce nic nie ma ? A bo Z|osia ma, kokardeczki ma... Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum:Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików -str.129 - DecouDream - 01-05-2015

Haniu, Oli, Dziewczyny, dzięki Smile

(01-04-2015, 09:00 PM)Patrycja napisał(a): CUDOWNE! Te obrazki to też transfer? Mam je na dysku Wink Masz jakąś wypracowaną metodę transferu? Ja robiłam wczoraj różne próby.
Tak. Tu akurat wszystko to transfer. No, oprócz cieniowań pod słonikami.
Pierwsze transfery robiłam na aceton, ale nie zawsze wychodziły, a jeśli się coś przetransferowało, to zazwyczaj blade. Potem kupiłam specjalne medium, ale to znowu długo trwało. Tutaj na forum poznałam metodę transferu na lakier. I gdy raz mi wyszło, tylko tę stosuję. Przeważnie używam vidaronu akrylowego z połyskiem.

(01-04-2015, 10:53 PM)DecuPUG napisał(a): Ojejku jakie prześliczne!!!!! I te kokardi u dziewczynki Smile Czy to z gumek od włosów? Smile
Już z rok temu w sklepie z decoupage'm kupiłam te kokardki, teraz się dopiero przydały Smile

(01-05-2015, 02:40 AM)Virgo_777 napisał(a): Jakie cudne! Dzieci, rozumiem, małe Smile
Jak zawsze u Ciebie - wszystko akuratnie. Tylko czemu Piotruś przy tasiemce nic nie ma ? A bo Z|osia ma, kokardeczki ma... Wink
Małe Smile Zosia ma ok. 5 lat, a Piotruś 2. Chętnie bym i do tabliczki Piotrka coś dodała, ale nic mi nie pasowało z tego, co mam, więc tak zostało Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Merilon - 01-05-2015

Przeurocze są obie ! a te kokardki na tej dla Zosi są de best Big Grin Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - Vika - 01-05-2015

Tak! Tak!

Dwa razy, bo dwie tabliczki Smile

Świetna robota.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Tabliczki na drzwi dziecięcych pokoików - str.129 - wiolka42 - 01-05-2015

Też jestem na tak . DD świetne wykonanie Smile.