Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 01-01-2015

Haniu i Różyczko- dzięki wielkie Smile
Virguś, myślę, że ta herbaciarka dobrze pasuje do mojego brata Smile Dzięki!

(12-31-2014, 06:28 PM)Merilon napisał(a): nie wiedziałam że można ściągnąć taką czcionkę :O dzięki DeDe za info, też coś zrobię z tym napisem....nawet już mam pomysł co Smile
Co? Co? Naughty


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Merilon - 01-01-2015

Zakładkę do książek, dla znajomej która uwielbia czytać, i lubi też taki nowoczesny styl Smile napiszę Keep Calm and read a book B-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 01-01-2015

Fajny pomysł Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - apawlaczka - 01-02-2015

Super praca w fajnym, modnym stylu. Świetne te reliefki na dole, czy to czarna pasta??? Poza tym bardzo lubię takie gry słowne, bo są zabawne, tu idealnie to pasuje. Keep calm and do your decou as always - your own special way :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 01-02-2015

(01-02-2015, 02:10 AM)apawlaczka napisał(a): Świetne te reliefki na dole, czy to czarna pasta???
To lekka pasta maimeri zabarwiona czarnym akrylem z lidla Smile

(01-02-2015, 02:10 AM)apawlaczka napisał(a): Keep calm and do your decou as always - your own special way :-)
Świetny tekst! Gdybym drugi raz robiła dla Ciebie magnes, na pewno to zdanie pojawiłoby się na nim Smile :*


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Vika - 01-02-2015

Bardzo fajny pomysł, i w dodatku z jajem Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Patrycja - 01-02-2015

Bardzo ładna herbaciarka. Szukam inspiracji na herbaciarke do mojej kuchni Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 01-02-2015

Dzięki Pat Smile A jaką masz kuchnię?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Patrycja - 01-02-2015

(01-02-2015, 04:43 PM)DecouDream napisał(a): Dzięki Pat Smile A jaką masz kuchnię?

Nie ciekawą Big Grin zielone ściany (bardzo wyrazista zieleń bleee) i brązowe ciemne meble. Wynajmujemy mieszkanie więc chciałabym coś uniwersalnego. No i mam brak weny do tworzenia rzeczy dla siebie, wolę dla kogoś Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 01-02-2015

My też póki co wynajmujemy, więc wstrzymuję się z robieniem czegokolwiek dla siebie. Gdy się wprowadzimy "na swoje" i będziemy mieć mniej więcej umeblowane pomieszczenia, wtedy zacznę Smile

Biało-czarna herbaciarka myślę, że jest uniwersalna Smile Pastele, beże też są ok.