Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Teśka - 12-31-2014

piękny prezent do nowej kuchni


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Shanna - 12-31-2014

Usmialam sie. U nas na takie teksty mowi sie''ponglisz''Tongue Przykladem glownym moze byc zwrot '' nie turnuj na redzie'' czyli nie zawracaj na czerwonym; albo' jestem z the boat city'' czyli jestem z LodziTongueTongueTongue
Oczywicie zwroty te sa kompletnie niepoprawne i wzbudzaja ogolny smiech tych co tego sluchac maja.
Ale Twoja pracaskojazyla mi sie z inna wersja pongliszu. Ogladaliscie kiedys Asteriksa - w sluzbie jej krolewskiej mosci? Nie....to czas nadrobic zaleglosci. Tam todopiero ponglisz.
Zatem reasumujac:
Twoja job jest wielce awesome. This przecierki are fantastic.
Jestem 3x na YESSmile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 12-31-2014

Tesiu, dzięki Smile

(12-31-2014, 01:39 AM)oli napisał(a): Mam nadzieję, że docenił :-)))
Super jest!!!!
Herbaciarka. Brat pewnie też...
hehe Brat jest super. Lepszego nie mam Wink

(12-31-2014, 01:49 AM)Shanna napisał(a): (...)
Zatem reasumujac:
Twoja job jest wielce awesome. This przecierki are fantastic.
Jestem 3x na YESSmile
Soł thank you bardzo! Naughty

A co do tego polinglisza, to dodam, iż jest to też język używany między sobą przez studentów (i byłych też) filologii angielskiej Rolleyes


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Merilon - 12-31-2014

Ekstra ta herbaciarka Smile super połączenie klasycznego decou z aktualną modą Wink tych napisów typu Keep Calm and .... jest teraz pełno i są bardzo na czasie, więc bracik pewnie zadowolony B-) mi się bardzo podoba, się rozumie samo przez się Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Shanna - 12-31-2014

(12-31-2014, 10:55 AM)DecouDream napisał(a): A co do tego polinglisza, to dodam, iż jest to też język używany między sobą przez studentów (i byłych też) filologii angielskiej Rolleyes

Domyslam sie, ze to na czasie i wiem ze ludzie uzywaja. Ale powiem Ci, ze gdy uzywajac na codzien angielskiego uslyszy taki ponglisz to trzeba sie nie raz dobra chwile zastanowic o co rozmowcy chodzi.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - DecouDream - 12-31-2014

Merysiu i Merilko, bardzo bardzo się cieszę, że się Wam podoba!

Wiem, że Keep Calm... jest teraz na topie, choć napomknę, że dokończenie z polską herbatą, to już mój pomysł. Ściągnęłam do Word'a czcionkę Keep Calm oraz koronę i ułożyłam ten napis.

(12-31-2014, 12:06 PM)Shanna napisał(a): Domyslam sie, ze to na czasie i wiem ze ludzie uzywaja. Ale powiem Ci, ze gdy uzywajac na codzien angielskiego uslyszy taki ponglisz to trzeba sie nie raz dobra chwile zastanowic o co rozmowcy chodzi.
Zgadzam się. Wśród innych w Polsce czasem mnie to irytuje, ale pozwalam sobie od czasu do czasu na polinglisz w rozmowach z koleżankami po fachu Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Merilon - 12-31-2014

A ja często używam tego "ponglisza" tylko nie wiedziałam że jest nazwa na takie coś Big Grin taka już jestem i znajomi już przywykli do tego Wink poza tym niektóre słowa angielskie bardziej mi oddają charakter, np. jak widzę jakiegoś puszystego misia to mówię że jest "flafi" Wink a nie jaki on puszysty Wink zresztą ja mieszam wiele słów angielskich i hiszpańskich xD
nie wiedziałam że można ściągnąć taką czcionkę :O dzięki DeDe za info, też coś zrobię z tym napisem....nawet już mam pomysł co Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - abask - 12-31-2014

Śliczna Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Różyczka - 01-01-2015

super Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Keep calm and drink herbata - str.127 - Virgo_777 - 01-01-2015

Klasa! DeDuś, Ty masz, skubańcu, wyczucie.