Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - Merilon - 12-28-2014

DeDe super zakładeczka, nic dodać nic ująć Smile taka delikatna, piękna, w moje błękity (żeby nie było niebieski też bardzo lubię Wink) - podoba mi się Smile hihi...ja też robiłam zakładkę w biegu (w wigilię jeszcze była lakierowana Big Grin) bo kupiłam nieplanowaną książkę na prezent i tak jak ty stwierdziłam że zakładka musi być Wink muszę wrzucić fotki.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - abask - 12-28-2014

Świetna i w moich kolorkach Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - DecouDream - 12-28-2014

GosiuMd, jest mi niezmiernie miło, że obejrzałaś mój wątek, a jeszcze milej, że coś Ci szczególniej przypadło do gustu Smile

Mer, myślimy tak samo! Hug Czekam na zdjęcia!

Haniu, dzięki!


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - GosiaMdecu - 12-28-2014

(12-28-2014, 12:41 PM)DecouDream napisał(a): GosiuMd, jest mi niezmiernie miło, że obejrzałaś mój wątek, a jeszcze milej, że coś Ci szczególniej przypadło do gustu Smile

Powoli się ogarniam z forum, a głupio tak wypowiadać się tylko o części, tak więc może nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale przejrzałam obrazki Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - DecouDream - 12-28-2014

Natabusku, dziękuję Smile

(12-28-2014, 03:01 PM)GosiaMdecu napisał(a): Powoli się ogarniam z forum, a głupio tak wypowiadać się tylko o części, tak więc może nie czytałam wszystkich wypowiedzi, ale przejrzałam obrazki Smile

Gosiu, większość z nas (i ja też Smile) również próbowało na początku ogarnąć jakoś zawartość tego forum i takoż robiło Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - DecuPUG - 12-28-2014

Bardzo ładna zakładka, tym bardziej że lubię niebieski Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - Virgo_777 - 12-29-2014

DeDuś, zakładka urocza! A słowa Olika mądre.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - Vika - 12-29-2014

(12-28-2014, 01:07 PM)natabus napisał(a): Książka jest zawsze wspaniałym prezentem a jeśli do tego dostać tak cudowną zakładeczkę, to już piękna sprawa.

Nata z ust mi wyjęła Cyklop
to się tylko podpiszę.
Vika Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - DecouDream - 12-29-2014

DecuPug, Virguś i Viko, dzięki Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - DecouDream - 12-31-2014

Tę herbaciarkę zrobiłam dla mojego brata do kuchni, którą świeżo wyremontował. Napis z przymrużeniem oka Wink
Przetarcia, reliefy, kropencje, transfer.