Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - DecouDream - 12-23-2014

Vika, Twój komentarz wiele dla mnie znaczy. Bardzo Ci dziękuję. Chyba mi gorąco.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - DecuPUG - 12-23-2014

Przepiękne pudełko, co z tego że ciemne, skoro tak chciała to tak będzie miała Big Grin I dołączę się, że od samego początku na tym forum, Twój nick wrył mi się w głowę i często zaglądam w Twoje prace. Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - apawlaczka - 12-23-2014

MArzenko cudo!!!! Podoba mi się za totalne i doskonałe wtopienie motywu (wiesz, ze to kocham :-)) poza tym prostota i te narożniki super pasują. Co więcej zauważyłam podcieniowanie boków tabliczki, na kolory takie jak na motywie - pięknie to wygląda. POdoba mi się słowo "sekretnik", obraziłabyś się jakbym go kiedyś użyła?????


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - DecouDream - 12-23-2014

DecuPużku, bardzo mi miło! Czuj się jak u siebie Wink

Aniu, jak się cieszę, że Ci się podoba. Nic nie ucieknie Twojemu bystremu oku Big Grin
Będę zaszczycona, jeśli skorzystasz z czegokolwiek Happy


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - abask - 12-23-2014

A ja lubię takie klimaty i jestem gotowa zmienić imię. W końcu to też na H Wink))


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - DecouDream - 12-27-2014

Haniu, kochanaś Smile
Merysiu, bardzo dziękuję! Bardzo się cieszę, że Ci się tak podoba Happy a te tabliczki kupuję w dekormanii. Jest to sklep z Krakowa, ale sprzedają również swe wyroby przez internet.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - DecouDream - 12-28-2014

I jeszcze jedna zakładka. Pomysł w ostatniej chwili powstał po zakupieniu książki dla Cioci ("Jeździec Miedziany"-polecam) i musiał szybko powstać, bo święta były tuż tuż.
Niezastąpione jest klejenie na żelazko i kropencje Big Grin

           


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - Shanna - 12-28-2014

W prostocie sila. Grunt, to zeby zrobic a sie nie nameczycSmile
Mnie sie podoba.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - DecouDream - 12-28-2014

To super, że Wam się podoba.
Oli, kochana jesteś Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szybka zakładka - str.125 - GosiaMdecu - 12-28-2014

Fajne prace, szczególnie podobają mi się zakładeczki - te z początku (Paryż, Wenecja), jak i te późniejsze z imionami, a ta ostatnia w błękitach, to już w ogóle Smile sama myślałam o zrobieniu zakładek, ale jakoś nigdy się nie składało, a po zobaczeniu tych Twoich stwierdzam, że muszę, skoro efekty mogą być takie! Smile

Magnesiki ze str.65, biała herbaciarka (str.61), no i pudełeczko w maczki (s.51) też super!

Ale oczu nie mogę oderwać od pudełeczka z transferem z turkusowymi odcieniami ze str.68 - mimo że znienawidzonego przeze mnie żółtego jest najwięcej, to bardzo mi się podoba Smile