Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecuPUG - 12-21-2014

Nie wiem, która najbardziej mi się podoba! Moje oczy zwariowały! Chyba błyszczący brokat i cyrkonie i niebieska Jadzia Smile A w pierwszej jest kamień wulkaniczny?


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-21-2014

(12-21-2014, 02:16 AM)DecuPUG napisał(a): A w pierwszej jest kamień wulkaniczny?
Pużku! Dobra jesteś Smile Tak, to on Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-22-2014

Najwięcej zamówień mam na takie właśnie szkatułki. Czasem chciałabym coś zmienić (głównie dół), ale zamawiający upierają się, że chcą takie jak na zdjęciu albo taką jaką dostała Halinka. Co zrobić? Wink Toteż owy "dół" i wnętrze to bejca, serwetka wtopiona w tło, tabliczka z napisem zrobiona tymi samymi farbami - delikatnie na krawędziach pociągnęłam kolorami: zielenią i różem, napis - oczywiście transfer na lakier. Wierzch zabezpieczony matowym lakierem, reszta vidaron z połyskiem.
A tak w ogóle, fajne imię, co? To już druga osoba o niecodziennym imieniu, dla której miałam przyjemność wykonać szkatułkę. Kiedyś Śwetlana (nie Swietłana), a teraz Hermina Smile
Choć w swojej pracy często spotykam się z takimi perełkami: Lecze, Ravn, Tidian, Davaa...

       


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - Merilon - 12-22-2014

Jak dla mnie trochę za ciemna kolorystyka, zwłaszcza na wieku, no ale z zamówieniami się nie dyskutuje Wink pomimo mrocznego koloru szkatułka jest klasyką gatunku Smile wykonanie perfekcyjne, no a tabliczka w środku - wiadomo, kropka nad i Wink super pocieniowana i bardzo fajny kształt, takiej nigdzie nie widziałam. Imię faktycznie oryginalne :O

hm...w sumie jak tak sobie patrzę dłużej na tą szkatułkę to już mi się nie wydaje za ciemna Big Grin te róże ładnie przełamują to tło Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - Merilon - 12-22-2014

oli a może byś się w końcu pochwaliła tymi herbaciarkami Tongue


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - DecouDream - 12-22-2014

To prawda Oli, te róże w realu tak nie świecą Smile ale ciężko jest zrobić dobre, jasne zdjęcie w okolicach najkrótszego dnia w roku, zwłaszcza jak nie ma się kilku dni, by czekać aż niebo trochę więcej światła przepuści.
Cieszę się, że Wam się podoba Smile A mroczność była w zamówieniu. Ma pasować do wystroju salonu.
Oli, i ja bym chciała zobaczyć Twoje prace na szybcika, zwłaszcza, że szczęka mi opadła jak takową zobaczyłam w merilkowym prezencie... Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - Shanna - 12-22-2014

Piekna. Nie przeszkadza mi ze ciemna. Motyw lubie, ciekawie to wszystko wyglada.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - Virgo_777 - 12-22-2014

Prawda, że ciemna szkatułą. Ale cudnie z tego tła "wychodzą" róże. Emblemacik to.. no cóż... Twój kur..czaczki no... taka szkatułę mogłabym dostać (tylko imię byś zmieniła Wink)
A Olika herbaciarki "na szybko" też bym chętnie zobaczyła.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - DecouDream - 12-22-2014

Reniuś Hug
"Moja" Hermina chyba jest sporo starsza od Twojej byłej uczennicy, no i mieszka w Krakowie.

Shannko i Virguś, ale się cieszę, że i Wam się podoba Heart


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Szkatułka dla Herminy - str.123 - Vika - 12-22-2014

Brawo De-De, brawo!!!

Bardzo lubię oglądać Twoje prace, widać, że nie powielasz wzorów (nie mówię o motywach!), że nie idziesz na łatwiznę, że szukasz swojej drogi.
Twojego decou na pewno nie można nazwać łatwym i prostym Smile
Masz styl kochana!
Kibicuję Ci odkąd się pojawiłaś na forum Smile Smile