Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: DecouDream pokazuje się na forum: Mięta z pudrowym różem - str.255 (/showthread.php?tid=1735)



RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Merilon - 12-18-2014

Kurcze ja nie mam takich fajnych czcionek w wordzie Sad a odkąd mam nowego worda to w ogóle nie umiem robić lustrzanych odbić, w tym starym w wordart'cie umiałam , w nowym już nie umiem Crybaby


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Merilon - 12-18-2014

Wiem że jest wątek, ale ja ni umiem sobie tych czcionek zainstalować w kompie, bo to są siakieś pliki i to nie są instalki a ja jestem kiepska w te klocki Sad


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - RotkiwKerianna - 12-18-2014

świetne, bardzo mi się podobają, szkoda, że to na prezent bo bym chwyciła i "siwy dym"....Smile...
Powinnam sobie też zrobić, no ale czy wyprodukuję aż takie cudeńka?...koniec z zaginaniem rogów kartki, biorę się do roboty ...Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Shanna - 12-18-2014

Wow....zakladki jak marzenie. Moiod razu zakosiliby ta z gwiezdnych wojen. Mnie sie podoba brokatowa z przebisniegiem.


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - apawlaczka - 12-18-2014

Cudne zakładki a dokładniej:

1. Fajna i prosta pewnie dla faceta
2. Bardzo mi się podoba, bo lubię ten motyw
3. Serwetka chyba jedna z moich ulubionych, wielki plus za dopasowanie kolorystyczne i czcionkowe napisu
4. śliczna delikatna, brokat wygląda jak rosa na śnieżyczkach
5. CUDO!!!! pięknie podmalowana
6. Cydowanie wykonana, piękni dobrane koraliki
7.ślicznie dopasowana kolorystycznie, no i ta wstażeczka tak jak pączek niezapominajki, że ach...
8.Jak dla mnie naj naj, świetnie wykonanie cieniowania i ten efekt gwieździstego nieba, motyw świetnie wkomponowany no i te dodatki - to już Twój znak rozpoznawczy :-)
Zdolna jesteś bestia Marzenko :-)


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-19-2014

Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i pozostawiony komentarz. Super, że Wam się podobają Smile


(12-18-2014, 11:02 AM)Merilon napisał(a): Wiem że jest wątek, ale ja ni umiem sobie tych czcionek zainstalować w kompie, bo to są siakieś pliki i to nie są instalki a ja jestem kiepska w te klocki Sad
Mer, spróbuj raz jeszcze sama (to trwa bardzo krótko: zapisujesz na dysku, otwierasz folder, klikasz z 1 plik, samo się instaluje, tyle), a jeśli nie wyjdzie, tuptaj do męża Smile

(12-18-2014, 09:55 PM)RotkiwKerianna napisał(a): Powinnam sobie też zrobić, no ale czy wyprodukuję aż takie cudeńka?...koniec z zaginaniem rogów kartki, biorę się do roboty ...Wink
RKerianno, wierz lub nie, i ja jestem szewcem, co bez butów chodzi Big Grin

AniuPawlaczko, doceniam to, że skomentowałaś każdą zakładkę z osobna i dostrzegłaś detale. Dziękuję Smile


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Merilon - 12-19-2014

Hmm... no chyba będę musiała potuptać do męża Big Grin


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-19-2014

Merysiu, i ja szczerze uważam tak jak Ty.
No i dziękuję, że wpadłaś pooglądać Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - Merilon - 12-20-2014

Mam już piękne czcionki, mężu mi zrobił Clap niektóre rozpoznaję z twoich prac Wink


RE: DecouDream pokazuje się na forum: Osiem zakładek - str.120 - DecouDream - 12-20-2014

Super, Mer! Teraz czekam na pracę z ich zastosowaniem Smile