Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
decu moja pasja i coś nowego str.5 - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: decu moja pasja i coś nowego str.5 (/showthread.php?tid=1639)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - jomajka12 - 01-30-2014

Rozminęłyśmy się na tym forum, bo pojawiałaś się tu jak mnie nie było, więc witam Cię cieplutko.
Śliczne bombeczki robisz, podobają mi się wszystkie.
A co do zanudzania zerknij na wątek Abask, czy tam ktoś marudzi, że mu się nudzi od jej jajec? No? Pokaż co jeszcze zrobiłaś, nie daj się prosić Smile.


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - małgos - 01-30-2014

no jeśli aż tak wam się podoba to w takim razie jeszcze was troszkę po zanudzam konik i choineczka dla wnusia duże pudło świąteczne na coś tam co komu pasuje i może znajdę jeszcze jakąś bombkę i parę serduszek, tylko zdjęcia kiepściutkie ,ale robione wieczorem a i aparat wysłużony


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - Joanka215 - 01-30-2014

Cudne zawieszki i ten konik, a jeszcze ładniejsza ta szlumbergera. Moja zatrzymała się w miejscu i nie chce ani rosnąć ani kwitnąćSmile


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - małgos - 01-30-2014

no to jeszcze kilka świątecznych ozdóbek i koniec bo się robię bardzo nieaktualna


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - abask - 01-31-2014

Bardzo ładne przedmioty. Qrcze... Pudełka z całymi widokami zawsze mi się podobają. Fajnie się patrzy, jak widać na przedmiocie jakąś historię czy wydarzenie. Lepienie bałwana czy przejazd sań zaprzęgniętych w renifery przez ( może nawet własne) podwórko. Wink))


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - małgos - 01-31-2014

[czy to jest na ryżu. Jak masz inną fotkę z tą bombką, to ja uprzejmie proszę.
Zdjęcie z tymi trzema serduszkami w róże, a bombka to ta za aniołkami w koszyku.
Hania ma rację. Pudełka z tymi obrazkami po całości wyglądają superSmile

Znaczy się, to jest ostatnie zdjęcieBig Grin Ot się natłumaczyłamBig Grin
[/quote]

czy chodzi Ci o tą taką jakby trochę zalodzoną przy tym czymś różowym?????


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - craftingbydominique - 01-31-2014

Sospesso na bogato wymiata, swietna robota, misterna, a jak pieknie wykonczona. Z pierwszego postu, pierwsza z lewej, drugi rzad, z roza betlejemska - cieniowanie wokol rozy na sto szostek! Smile. I jeszcze zielone kulki, od razu sie w oczy rzucaja, wybitnie oryginalnie taki mocny akcent wyglada, do zapamietania Smile.


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - wiolka42 - 01-31-2014

Uwielbiam motywy świąteczne więc wszyściutko mi się ogromnie podoba Smile.


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - Shanna - 01-31-2014

Bardzo ladnie, na bogato i kolorowo.
Konik swietny. Pierwszy raz takiego widze.
No i sospesso. Podziwiam. Kiedys probowalam, ale odwidzialo mi sie. Nie mniej jednak podoba mi sie, tylko robic sie nie chce.


RE: decu moja pasja i coś nowego str.5 - Vika - 01-31-2014

Rzeczywiście wysyp jak z rogu obfitości.
Jak dla mnie najlepszy jest komplet z poinsecją, podoba mi się bardzo.
Sospesso podziwiam.