Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage!
W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką - Wersja do druku

+- Decoupage - forum dyskusyjne o decoupage! Wszystko do decoupage! (https://www.decoupageforum.pl)
+-- Dział: Galeria naszych prac (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=74)
+--- Dział: Prace decoupage (https://www.decoupageforum.pl/forumdisplay.php?fid=75)
+--- Wątek: W Dziupli Kruszyny.....pudełko z dziewczynką (/showthread.php?tid=1592)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38


RE: W Dziupli Kruszyny - Zuza - 08-19-2013

Ja nie przepadam za wintażami, dlatego najbardziej podoba mi się fiołkowy komplecik Smile


RE: W Dziupli Kruszyny - Erato - 08-19-2013

Robisz takie decou jak do podręcznika Big Grin Klasyczne, trochę retro, trochę nostalgiczne, ale wszystko takie wypieszczone, staranne, widać, ze robione z sercem ale i swobodą. Niespecjalnie moje klimaty, ale piękne, brawo! Z tej serii porywam kankę z ptokiem Big Grin


RE: W Dziupli Kruszyny - Kruszyna - 08-19-2013

Reniu- to stemple są Smile uczyłam się stemplowania i dlatego one takie troche jakby szablonowe Smile
dzieki, że wpadłyście do mnie!


RE: W Dziupli Kruszyny - asiek25 - 08-19-2013

Kanka, zdecydowanie kanka!!! Sam motyw mnie nie urzeka, ale jak ona jest pięknie "pordzewiona"!!!
No i ta osłonka Smile Te przetarcia wyglądają, jakby farba obłaziła. Obdzierałaś papierem, czy taki efekt osiągnęłaś w jakiś inny sposób?


RE: W Dziupli Kruszyny - anika - 08-20-2013

A mnie urzekła osłonka na doniczkę, ale pozostałe prace też urokliwe.


RE: W Dziupli Kruszyny - Vika - 08-20-2013

Wszystko mi się podoba, ale fiołkowe dorobione z reszty serwetki to już naj Smile

No i kto mi zabroni lubić fiołki, kto???


RE: W Dziupli Kruszyny - abask - 08-20-2013

Siedzę z osłupiałą miną...
Cóż powiedzieć mam, Kruszyno,
kiedy wszystko takie ładne?
Ja fiołeczki Tobie skradnę!

SmileSmile


RE: W Dziupli Kruszyny - craftingbydominique - 08-20-2013

Jak mi sie ostanio coraz czesciej podobaja niebieskosci w polaczeniu z bialym, ale wlasnie takie jak na zakladce srodkowej - tam swietnie ten krak duzy, a delikatny pasuje, i te ulozenie printroomowe. az mam ochote walnac dzban plus patere w takim stylu porcelanowo - popekanym... Smile
co jeszcze, aha, swietnie Ci drapania wychodza, masz do tego reke, to na pewno. A fiolki az sie smieja do mnie, ladnie zaprojektowalas serce - swietnie sie dol wtapia w gore. Ogolnie - uczta dla oka i tak, jak mowila Aga - podrecznikowe wrecz (co odbierz prosze na plus Smile)!


RE: W Dziupli Kruszyny - Kruszyna - 08-20-2013

tyle komplementów na raz! dzięki Smile
Asiek- papierem obdzierałam Smile
domi- to serwetka taka fajna biało-niebieska Smile


RE: W Dziupli Kruszyny - Shanna - 08-20-2013

Bylam przekonana, ze juz tu pisalam. Wszak fotki ogladalam....I jednak nie napisalam nic....oj.
Podoba mi sie wszystko, ale najbardziej stawiam na fioleczkowy komplet I oslonki na doniczke. Takie obdarte mnie sie bardzo podobaja.